Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPłyty uruchamiające moc

Dla Toyota Innova Electric Power Step Płyty uruchamiające Auto z inteligentnym systemem

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Dla Toyota Innova Electric Power Step Płyty uruchamiające Auto z inteligentnym systemem

Chiny Dla Toyota Innova Electric Power Step Płyty uruchamiające Auto z inteligentnym systemem dostawca
Dla Toyota Innova Electric Power Step Płyty uruchamiające Auto z inteligentnym systemem dostawca Dla Toyota Innova Electric Power Step Płyty uruchamiające Auto z inteligentnym systemem dostawca Dla Toyota Innova Electric Power Step Płyty uruchamiające Auto z inteligentnym systemem dostawca

Duży Obraz :  Dla Toyota Innova Electric Power Step Płyty uruchamiające Auto z inteligentnym systemem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KM
Orzecznictwo: ROHS UL MSDS
Numer modelu: model: KM-PRB015

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakiet pudełkowy
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
typu: Części samochodowe Model samochodu: Toyota Innavo
Kolor: Jasnoszary, przezroczysty, czarny Gwarancja: 2 lata
Maksymalne obciążenie: 200kg Instalacja: Łatwo

Dla Toyota Innova Electric Foot Step, Automatyczne prowadzenie desek z inteligentnym systemem

Elektryczna tablica do pomiaru mocy obejmuje głównie następujące systemy aplikacji

Drzwiczki inteligentnego systemu wykrywania drzwi otwierają się, płyta uruchamiająca energię elektryczną automatycznie tonie, aby wydłużyć, naprawdę zmniejsza wysokość wejścia na pokład, odgrywa rolę zmniejszania amplitudy kroku, wygoda jest lepsza. Drzwi zamknięte, zasilanie elektryczne Płyta jezdna automatycznie się chowa, blisko podwozia pojazdu, nie wpływa na pierwotną przepustkę pojazdu.

Po rozwinięciu elektrycznej planszy do biegania inteligentnego systemu wykrywania przeszkód, deska kontrolna zasilania elektrycznego wykrywa przeszkodę w sposób inteligentny, a deska kontrolna zasilania elektrycznego chowa się automatycznie po napotkaniu przeszkody, aby uniknąć uszkodzenia deski do przenoszenia energii elektrycznej lub uszkodzenia ciała przez wymuszony wystający; kiedy elektrycznie zwijana deska do chodzenia cofa się, płyta uruchamiająca energię elektryczną wykrywa inteligentnie przeszkodę.

Zatrzyma się automatycznie po napotkaniu przeszkody, aby uniknąć przymusowego wciągania i przycinania dziecka itd., Skutecznie poprawiaj bezpieczeństwo;

Inteligentna blokada Indukcyjna blokada drzwi Indukcyjna, z zamkiem drzwi, elektryczna deska do przewijania mocy automatycznie się chowa, aby deska do przewodzenia prądu elektrycznego utrzymywała stan wycofania w trakcie jazdy w celu otwarcia inteligentnego podwójnego ubezpieczenia.

System kontroli ręcznej Wszystkie modele mogą być sterowane ręcznie, w zależności od zapotrzebowania na wysunięcie lub rozłączenie elektrycznie sterowanej planszy zasilającej, siedząc w samochodzie, można w prosty sposób sterować stanem zasilania elektrycznego. Poprzez centralne menu sterowania można skonfigurować menu do zamykania lub otwierania drzwi i innych systemów sterowania, tak aby płyta sterowania zasilaniem elektrycznym utrzymywała bieżący stan; system sterowania ręcznego, może sprawić, że płyta sterowania zasilaniem elektrycznym w przypadku nieodpowiedniego rozszerzenia nie będzie już automatycznie wysuwać się, Zapewnia idealne rozwiązanie do korzystania z elektrycznej płyty rozruchowej w trudnych warunkach. Inteligentny system oczekiwania albo drzwiczki otwierają się przez długi czas Otwórz, albo zamknij stan drzwi przez dłonie zestawu systemowego, Elektryczna deska do przewijania prądu może być utrzymywana w stanie rozciągniętym, może być ustawiona na długi czas, jednocześnie nie musi zużywać energię elektryczną.

Zalety elektrycznej deski do biegania oryginalnej fabryki są następujące:

1, tryb outsticking jest typu tonącego, ale nie poziomego wejścia i wyjścia, wysokość jest obniżana po rozszerzeniu, a funkcja zmniejszania amplitudy kroku jest naprawdę odtwarzana; i rozszerzenie jest duże, co jest wygodne dla paniki; Wygodna, nietypowa tablica do przewodzenia prądu elektrycznego może być porównywalna;
2, oryginalna fabryka, elektryczna deska do biegania bez względu na to, które cztery drzwi się otworzą, elektryczna deska do przewijania zostanie rozłożona, przednie i tylne drzwi zostaną zamknięte, elektrycznie napędzana deska zostanie wycofana, zapewnia wygodę pasażerowi z tyłu ;
3, Elektryczna deska do przewijania energii oryginalnej fabryki może inteligentnie wykrywać przeszkody, gdy sięga i się chowa, aby zapobiec wypadkom, takim jak uszkodzona deska do przewijania prądu elektrycznego, obrażenia ciała i zaciśnięcia.
4, elektryczna deska do przewodzenia mocy oryginalnej fabryki jest wyposażona w system kontroli ręki jako całości. Zapewnia idealne rozwiązanie do korzystania z elektrycznej płyty rozruchowej w trudnych warunkach;
5, oryginalna fabryka elektryczna płyta zasilania elektrycznego za pomocą importowanego silnika, ponad 60 000 eksperymentów retrakcyjnych, co odpowiada normalnemu wykorzystaniu przez ponad 10 lat życia.

Elektryczna deska do pomiaru mocy jest szczegółowo analizowana, zgodnie z ergonomią, łącząc szczelinę podłogi nadwozia z SUV i przestrzenią drzwi, zaprojektowano konstrukcję elektryczną typu Power Running Board o stopniowanym kształcie, elektryczną płytę do jazdy po mocach jest obniżana i regulowana jest szczelina podłogi pomiędzy 130-180 mm, Elektryczna deska do pomiaru mocy i przerwa progowa ciała są ustawione w zakresie 50-130, Wygodne do wsiadania i wysiadania, w tym samym czasie, gdy deska do przewijania energii elektrycznej nie wpływa na przechodzenie ciała. Nie niszczyć oryginalnej linii pojazdu, unikać nienormalnego działania płyty głównej i unikać oryginalnego traktatu zapewniającego jakość fabryczną z powodu uszkodzenia linii.

Do każdej operacji rozruchowej wymagane jest tylko 24 W mocy. Jednostka sterująca automatycznie odetnie zasilanie, gdy nie działa i nie będzie już dostarczać energii do zespołu silnika. Czuły czas reakcji Dwa mikrosekundy na drodze. Trójkątowa struktura, struktura jest bardzo stabilna, gdy ustawiona jest elektryczna deska do ustawiania mocy, nie tylko zespół może się zamknąć, ale także dom ma funkcję samohamowności, aby zapobiec ryzyku wynikającemu z uszkodzenia produktu. . Często przekracza wagę 300 kg.

Masa netto produktu wynosi tylko 28-35 kg, co skutecznie zmniejsza zużycie paliwa przez pojazd. Zespół elektromechaniczny i sterownik można obsługiwać w sposób ciągły 600000 razy, a przełącznik bramkowy może być używany ponad 500000 razy.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)