Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyDrzwi samochodu Soft Close

Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia

Chiny Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia dostawca
Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia dostawca Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia dostawca Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia dostawca

Duży Obraz :  Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Kaimiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-SF001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPle
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Skoda Fabia Rok: 2015-2017
Funkcja: Blokada bezpieczeństwa Status: Drzwi przednie i boczne są takie same
typu: Modernizacja Gwarancja: 3 lata

Uniwersalny automatyczny gładki drzwi samochodu z bezpiecznym blokadą dla Skoda Fabia

Zalety i wady drzwi elektrycznych Miękkie drzwi samochodu Zamknij

Elektrycznie zamykane drzwi samochodu to wygodna i bezpieczna konfiguracja powszechnie spotykana w luksusowych samochodach. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie się pociągną, aż do całkowitego zamknięcia.

Najpierw przyjrzyjmy się jej zasadom. Elektrycznie zamykane drzwi samochodu są również nazywane drzwiami zasysającymi. Głównie poprzez włączanie i wyłączanie, aby kontrolować zamykanie drzwi. Moc generuje siłę magnetyczną, a drzwi są zamknięte. Kiedy zasilanie jest wyłączone, siła magnetyczna znika i drzwi mogą zostać otwarte. Rama drzwi (lub krawędź panelu drzwi) jest wyposażona w cewkę elektromagnetyczną. Kiedy drzwi są otwarte, prąd przepływa przez cewkę, tworząc pole elektromagnetyczne. Tak więc, z powodu siły magnetycznej, kiedy drzwi są zamknięte na odległość od ramy drzwi, drzwi są automatycznie otwierane. Wysmoktać.

Nawiasem mówiąc, niektóre samochody są wyposażone w tak zwane elektryczne drzwi samochodu. W rzeczywistości są one napędzane wyłącznie przez silniki elektryczne. Nie przyciągają ich magnetycznie. Są bardziej powszechne w niektórych pojazdach użytkowych z drzwiami otwierającymi się po bokach.

Które samochody używają drzwi z napędem elektrycznym w pobliżu?

Powiedziawszy to, w końcu, które samochody używają elektrycznych drzwi samochodu blisko siebie? Istnieją dwa główne typy zasobów reklamowych oparte na modelu. Pierwszą kategorią są luksusowe samochody, takie jak Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Audi A8, Audi Q7 top, Maybach, Lexus LS, Bentley wszystkie modele są opcjonalne, Land Rover Range Rover 4 generacji, a drugie to modele krajowe, taki jak Zotye Z700 Model. Ogólnie rzecz biorąc, drzwi z miękkiego samochodu elektrycznego są instalowane głównie w luksusowym samochodzie.

Zalety i wady elektrycznego otwierania drzwi samochodu miękkiego

Zalety:

Po pierwsze, drzwi można zamknąć automatycznie, co oznacza, że ​​właściciel nie musi wielokrotnie otwierać i zamykać drzwi, aby potwierdzić, że drzwi są zamknięte.

Po drugie, zakładając, że pasażerowie nie są w stanie zamknąć drzwi, takich jak dzieci, muszą tylko zamknąć drzwi bezpośrednio, a system przejmie resztę pracy. Jest to również bardzo wygodne dla właścicieli samochodów płci żeńskiej, wystarczy delikatnie zamknąć drzwi, pokazując kobiecy styl.

Po trzecie, gwałtowne zamknięcie jest zbyt przygnębiające, a miękka klapka drzwi samochodu elektrycznego może zmniejszyć tę sytuację. Wierzę, że właściciele poczują ból serca, gdy zobaczą, jak inni wysiadają z samochodu. To jest mój samochód, moje serce jest tak gwałtowne. Elektryczne zamykanie drzwi samochodu jest inne i automatycznie jest zasysane za każdym razem, o ile jest łagodnie założone, bez konieczności energicznego podnoszenia. Oszczędza zarówno siłę, jak i chroni samochód i wygrywa!

Niedogodności:

Po pierwsze, cena jest wysoka.
Tylko system cichego zamykania drzwi samochodu elektrycznego jest sprzedawany jako akcesorium do dużego pakietu funkcji (głównie w zależności od rynku), więc całkowity koszt jest znacznie wyższy niż wartość samego systemu. Jednak ślepe przejście na rynek wtórny w celu załadowania systemu może spowodować utratę gwarancji.
druga
Elektryczny system zamykania drzwi samochodu jest podatny na awarię i niestabilność.
Trzeci
Elektryczne zamykanie drzwi samochodu ma również istotne zagrożenie bezpieczeństwa, które łatwo można złapać. W ostatnich latach wiadomości o elektrycznych drzwiach do drzwi były częste. Spójrzmy na przykład.

Właścicielka samochodu zamknęła drzwi tylko jednym szwem, a kciuk został przypadkowo umieszczony w szwie drzwiowym, a elektryczne urządzenie ssące zostało aktywowane, ponieważ drzwi były blisko stanu zamkniętego. Ogromna siła bezpośrednio przyszczypała kciuk, a ściśnięta część była całkowicie zdeformowana i nie można jej było zszyć.

Jak bardzo niszczycielska siła może sprawić, że drzwi samochodu elektrycznego miękko się zamykają? Wierzę, że właściciel powinien wiedzieć, że gdy drzwi są całkowicie zamknięte, konieczne jest użycie niewielkiej ilości mocy. Drzwi " slamp " mogą być zamknięte na kilkadziesiąt centymetrów. Jednak droga elektrycznych drzwi do zamykania drzwi jest zbyt krótka, więc do zamknięcia drzwi potrzebna jest większa siła. Moc elektryczna drzwi samochodu miękkiego blisko wynosi około 600 (61 kg). Jeśli zostanie złapany przez miękkie drzwi samochodu elektrycznego, jest równoważny z noszeniem przez dorosłego, który nosi parę żelaznych butów i stoi na palcu. Mogę sobie wyobrazić, jak bolesne!

Czy drzwi samochodu elektrycznego z funkcją cichego zamykania mają funkcję anty-zaciskania?

Elektryczne drzwi samochodowe miękkie blisko rzadko mają swoją własną funkcję przeciw-pułapkową. Jest to wynikiem połączenia czynników ryzyka i kosztów. Blokada zaczyna się tylko zamykać, gdy drzwi są zamknięte 6 mm od pozycji pełnego zablokowania (tj. Pozycja semi-lock). W tej chwili palce nie są łatwo dostępne w drzwiach. A jeśli dłoń została wcześniej umieszczona, drzwi nie osiągną pozycji pół-blokady. Możliwe jest również zapobieganie zaciskaniu, takie jak instalowanie klipsa w określonej lokalizacji, ale zwiększa to koszt. Samochody są bardzo wrażliwe na koszty, nawet w przypadku bardzo luksusowych samochodów luksusowych.

Ogólnie rzecz biorąc, ukryte niebezpieczeństwo uchwycenia miękkiego uchwytu drzwi samochodu elektrycznego jest nadal obecne, ale prawdopodobieństwo wystąpienia jest niskie. Zwykle tak długo, jak zwracasz na to uwagę, nie ma większego problemu. Szczególnym przypomnieniem jest to, że palce dzieci są smuklejsze i łatwiej złapane przez drzwi. Właściciele dzieci powinni zwracać na to uwagę, strzeżcie się bycia złapanym. Jeśli nie poczujesz ulgi, nie instaluj drzwi z napędem elektrycznym w pobliżu.

Elektrycznie zamykane drzwi samochodu mają wiele udogodnień i mogą zapewnić bardziej komfortowe wrażenia z jazdy dla właściciela. Chociaż jest wiele niedociągnięć, nie może ukryć wyższości elektrycznych drzwi z miękkim zamknięciem. Elegancko zamknij drzwi, nie musisz wielokrotnie potwierdzać, czy drzwi są zamknięte, bezpieczna jazda, czy nie jest to wartość zawarta w luksusowym samochodzie.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)