Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyZasilana klapa tylna

Nissan Terra Auto części zamienne do automatycznego otwierania i zamykania tylnej klapy

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Nissan Terra Auto części zamienne do automatycznego otwierania i zamykania tylnej klapy

Nissan Terra Auto Spare Parts for Auto Power Tailgate Opener and Closer
Nissan Terra Auto Spare Parts for Auto Power Tailgate Opener and Closer Nissan Terra Auto Spare Parts for Auto Power Tailgate Opener and Closer Nissan Terra Auto Spare Parts for Auto Power Tailgate Opener and Closer Nissan Terra Auto Spare Parts for Auto Power Tailgate Opener and Closer

Duży Obraz :  Nissan Terra Auto części zamienne do automatycznego otwierania i zamykania tylnej klapy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: Rohs UL MSDS
Numer modelu: KMDS242
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 7-10 dni po depozycie
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: Zestawy 2000 miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Nissan Terra Rok: 2017+
Testy życia: 840 razy Czas testu starzenia temperaturowego: 100000 razy
Test nieprzerwanego pręta: 10000 razy Gwarancja: 1 rok
wielkość paczki: 80 cm * 19 cm * 13 cm Blokada ssania: Góra dół
High Light:

elektryczna winda tylnej klapy

,

elektryczna winda tylnej klapy

,

Nissan Terra Power Tailgate Lift;

Nissan Terra Auto Części zamienne do automatycznego otwierania i zamykania tylnej klapy

(Podwójny biegun / górna / dolna blokada ssania)

 

 

Co to jest automatyczne otwieranie i zamykanie tylnej klapy?

 

Inteligentna elektryczna klapa tylna to zupełnie nowy inteligentny system modyfikacji samochodu.Kierowca może sterować zamykaniem tylnej klapy za pomocą pilota kluczyka samochodu, naciskając kluczyk tylnej klapy pojazdu i kabiny.Ponadto ma również funkcje, takie jak inteligentna funkcja zapobiegająca przytrzaśnięciu, pamięć wysokiego poziomu itp., która integruje inteligencję, wygodę i humanizację, dzięki czemu Twój samochód jest jeszcze mocniejszy w jednej chwili.


Inteligentna elektryczna klapa tylna może rozwiązać niedogodności powodowane przez zwykłą żmudną obsługę bagażnika w codziennym życiu, takie jak nieograniczanie się do bycia poza zasięgiem, zbyt wiele rzeczy pod ręką i niedomykanie.

 

Inteligentny elektryczny zestaw podnoszenia tylnej klapy może elektrycznie otwierać, zamykać i blokować bagaż, co można uruchomić za pomocą pilota, przycisku przełącznika w bagażniku, przełącznika w kabinie, przełącznika czujnika nożnego itp. Ma właściwości anty -szczypta, samoregulująca się wysokość, kontrola prędkości, nieprawidłowe wykrywanie usterek, nieniszcząca instalacja i tak dalej.

 

Używając oryginalnego elektrycznego urządzenia ssącego, proces otwierania i zamykania drzwi jest płynniejszy i cichszy.Zestaw działa płynnie, elegancko i inteligentnie, bez dodatkowego hałasu

 

Nissan Terra Auto części zamienne do automatycznego otwierania i zamykania tylnej klapy 0

 

 

Czy wiesz, dlaczego elektrycznie sterowana klapa bagażnika może być antywłamaniowa?

Pozwól nam powiedzieć, dlaczego.

Elektryczna zasada antyzaciskowa tylnej klapy:

Zasada przeciwdziałania zaciskaniu polega na tym, że ECU monitoruje prędkość silnika.Gdy klapa tylna napotyka przeszkody, prędkość silnika spada poniżej ustawionego limitu.Jednocześnie wzrasta pobór prądu silnika i następuje odwrócenie zasilania silnika, tak że pień będzie się poruszał w przeciwnym kierunku.Podstawową konstrukcją elektrycznej klapy tylnej są dwa trzpienie napędowe.Drążek napędowy składa się z rury wewnętrznej i rury zewnętrznej.Silnik i przekładnia w dętce napędzają gwintowany trzpień.Wrzeciono gwintowane porusza się po nakrętce śruby, która jest przymocowana do wewnętrznej strony rury zewnętrznej.W odniesieniu do działania podpory elektrycznej, trzpień elektryczny wewnątrz podpory napędza działanie sprężyny pnia.Kwalifikowane produkty z elektryczną klapą tylną powinny posiadać funkcję inteligentnego wykrywania przeszkód i hamowania awaryjnego.Gdy tylna klapa napotka przeszkodę, może zostać automatycznie schowana, aby zapobiec wypaleniu silnika i uniknąć przypadkowego zakleszczenia lub uszkodzenia pojazdu.

 

Dwubiegunowy (pręt) / pojedynczy biegun (pręt), czym się różnią?

Pojedynczy biegun (pręt):Pojedynczy biegun jest pomysłodawcą elektrycznej klapy tylnej i jest to elektryczna klapa tylna pierwszej generacji.Słup elektryczny zastępuje jeden z drążków hydraulicznych tylnej klapy, aby zidentyfikować sygnał komputera samochodowego.Na koniec naciśnięcie oryginalnego pilota samochodowego lub przycisku otwierania tylnej klapy w celu otwarcia/zamknięcia tylnej klapy.Ale jakie są zalety i wady pojedynczego bieguna?

 

 

Zalety: Właściciele samochodów mogą go kupić po niższej cenie, ponieważ potrzebuje tylko jednego pręta do pracy, a koszt jest tańszy.
Niedogodności: Pojedynczy słup ma tylko jeden pręt podtrzymujący.Klapa tylna jest otwierana przez silnik elektryczny umieszczony w drążku nośnym.Istnieją jednak pewne ukryte zagrożenia i wady SUV-ów.

Tylne drzwi SUV-a są zwykle bardzo ciężkie, a niektóre z nich ważą ponad 100 kilogramów.Tylko jeden pręt podtrzymujący nie jest wystarczająco mocny, aby go podeprzeć, co skutkuje niejednorodną siłą.Czas użytkowania nie przekroczy 2 miesięcy.Nie tylko tylna klapa zostanie zdeformowana, ale także uszkodzi się zawias.Będzie to miało ogromny wpływ na bezpieczeństwo właściciela samochodu.

 

 

Podwójny biegun (pręt):Podwójny biegun został opracowany na podstawie pojedynczego bieguna.Używając podwójnego bieguna, nie wystąpią pewne problemy, jak wspomniano powyżej.

 

W tej chwili wiele osób zapyta, dlaczego producenci nie produkują podwójnych biegunów?Dlaczego nie wszyscy używają podwójnego bieguna?

1. Koszt pojedynczego bieguna jest niższy.A jeśli samochód z lżejszymi tylnymi drzwiami użyje pojedynczego bieguna, wszystkie rodzaje problemów zostaną znacznie zmniejszone.

2. Konwersja pojedynczego bieguna na podwójny biegun nie polega tylko na zwiększeniu pręta, ale musi być zsynchronizowana z oprogramowaniem.Na przykład musi dostosować parametry, aby prędkość dwóch prętów była taka sama.Jeśli chodzi o rozwój produktu, nie tylko wzrastają koszty, ale także wymaga to dużo energii na badania i rozwój oraz wymagań w zakresie zaawansowanych technologii.Dlatego wielu producentów produkuje tylko jednobiegunowe.

 

Nissan Terra Auto części zamienne do automatycznego otwierania i zamykania tylnej klapy 1

 

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Cynthia Deng

Tel: +8613790160972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)