Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyInteligentny elektryczny podnośnik tylnej klapy

Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

Chiny Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych dostawca
Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych dostawca Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych dostawca Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych dostawca Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych dostawca

Duży Obraz :  Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: Rohs UL MSDS
Numer modelu: KM-BMW004

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailab
Czas dostawy: 7-10 dni po depozycie
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 2000 zestawów na jedną czwartą
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: BMW X2 Polak: Pokój Dwuosobowy
Akcesoria: Holzer Pole, skrzynka kontrolna, klej 3M, drut trójdrożny Gwarancja: 3 lata
typu: Akcesoria samochodowe Kolor: Czarny
rozmiar: 80 cm * 19 cm * 13 cm Test nieprzerwanego pręta: 10000 razy

Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

(Podwójny biegun)

Inteligentna klapa wspomagania głośnomówiącego z funkcją automatycznego otwierania umożliwia kierowcy otwieranie klapy windy po prostu stojąc w odległości trzech stóp od tylnego zderzaka przez ponad trzy sekundy z breloczkiem w kieszeni lub torebce, co jest szczególnie pomocne przy podnoszeniu i machaniu stopa pod zderzakiem jest niepraktyczna lub niemożliwa. Funkcja regulacji wysokości umożliwia kierowcy zaprogramowanie zatrzymania dla klapy bagażnika, aby uniknąć niskich wysięgów, na przykład w garażu.

Czy wiesz, dlaczego elektryczną klapę tylną można zabezpieczyć przed zaciśnięciem?

Pozwól nam powiedzieć, dlaczego.

Elektryczna zasada klapy bagażnika:

Zasadą anty-zaciskania jest to, że ECU monitoruje prędkość silnika. Gdy tylna klapa napotyka przeszkody, prędkość silnika spada poniżej ustawionego limitu. W tym samym czasie wzrasta pobór prądu silnika, a zasilanie silnika jest odwracane, tak że tułów porusza się w przeciwnym kierunku. Podstawową konstrukcją elektrycznej klapy tylnej są dwa drążki napędowe trzpieniowe. Drążek napędowy składa się z wewnętrznej rury i zewnętrznej rury. Silnik i przekładnia w rurze wewnętrznej napędzają gwintowane wrzeciono. Wrzeciono gwintu porusza się na nakrętce, która jest przymocowana do wnętrza zewnętrznej rurki. W odniesieniu do działania podpory elektrycznej, wrzeciono elektryczne wewnątrz podpory steruje pracą sprężyny bagażnika. Wykwalifikowana elektryczna klapa tylna powinna spełniać funkcję inteligentnego wykrywania przeszkód i hamowania awaryjnego. Kiedy tylna klapa napotyka przeszkodę, może być automatycznie wycofana, aby zapobiec spaleniu się silnika i uniknąć przypadkowego przyszczypnięcia lub uszkodzenia pojazdu.

Double Pole (Rod) / Singe Pole (Rod), Czym się różnią?

Pojedynczy biegun (pręt): Pojedynczy biegun jest twórcą elektrycznej klapy tylnej i jest to elektryczna klapa tylna pierwszej generacji. Słup elektryczny zastępuje jeden z prętów hydraulicznych tylnej klapy, aby zidentyfikować sygnał komputera samochodu. Na koniec, naciskając oryginalny przycisk samochodu lub przycisk otwierania tylnej klapy, aby otworzyć / zamknąć klapę bagażnika. Ale jakie są zalety i wady pojedynczego bieguna?

  • Zalety: Właściciele samochodów mogą go kupić po niższej cenie, ponieważ do pracy potrzebny jest tylko jeden pręt, a koszt jest tańszy.

  • Wady: Pojedynczy słup ma tylko jeden pręt podtrzymujący. Klapa tylna jest otwierana przez silnik elektryczny w pręcie podtrzymującym. Istnieją jednak pewne ukryte zagrożenia i braki dla SUV-ów

Tylne drzwi SUV-a są zwykle bardzo ciężkie, a niektóre mają ponad 100 kilogramów. Tylko jeden pręt podtrzymujący nie jest wystarczająco mocny, aby utrzymać podparcie, co skutkuje niejednorodną siłą. Czas użyteczności nie przekroczy 2 miesięcy. Nie tylko zdeformuje się tylna klapa, ale także zawias. Będzie to miało ogromny wpływ na bezpieczeństwo właściciela samochodu.

Podwójny biegun (pręt): Podwójny biegun rozwija się na podstawie pojedynczego bieguna. Użycie podwójnego bieguna nie spowoduje pewnych problemów, jak wyżej wspomniano.

W tej chwili wielu ludzi zapyta, dlaczego producenci nie produkują podwójnego bieguna? Dlaczego nie wszyscy używają podwójnego bieguna?

1. Koszt jednego bieguna jest niższy. A jeśli samochód z lżejszymi tylnymi drzwiami korzysta z jednego bieguna, wszystkie problemy będą znacznie mniejsze.
2. Konwersja pojedynczego bieguna na dwubiegunowy nie polega tylko na zwiększeniu pręta, musi być zsynchronizowana z oprogramowaniem. Na przykład musi dostosować parametry tak, aby prędkość dwóch prętów była stała. Pod względem rozwoju produktu nie tylko wzrost kosztów, ale także wymaga dużej ilości energii na badania i rozwój oraz wymaga wysokich technologii. Dlatego wielu producentów produkuje tylko jeden słup.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)