Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyMiękkie drzwi samochodu

Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym

Chiny Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym dostawca
Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym dostawca Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym dostawca Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym dostawca Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym dostawca

Duży Obraz :  Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-TGS001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Trumpchi Rok: 2017
aplikacji: Drzwi Gwarancja: 100 000 km
Status: Drzwi lewe i nocne Funkcja: Anti-Clamp

Trumpchi GS7 Automatyczny system zamykania drzwi samochodu dla części samochodowych na rynku wtórnym

Dlaczego chcesz zainstalować elektryczną klapę tylną?

Dlaczego chcesz zainstalować elektryczną klapę tylną? Z powodu niedogodności w codziennym życiu. Gdy drzwi nie są zamknięte, napęd silnika na końcu sterowania. Blokada jest automatycznie dokręcana z położenia semi-lock do pozycji pełnego zablokowania, tak że drzwi automatycznie wciągają się, aż całkowicie się zamkną, co znacznie ułatwia żywy pojazd. Doświadczenie wzrosło o więcej niż jedną ocenę.

Zalety zamykania drzwi elektrycznych auta

1. Bezpieczeństwo
Unikanie zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych brakiem szczelności drzwi, może zapobiegać wypadkom, takim jak zamykanie drzwi, i zawsze zapewniać bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie. Jednocześnie rozsądny zakres adsorpcji 6 mm, zamknięty obszar nie będzie łatwo utrudniony, a drzwi mogą być skutecznie zamknięte, a użytkownik jest bezpieczniejszy i bezpieczny w użyciu.
2. Inteligentny

Wystarczy popchnąć drzwi, a system przejmie resztę pracy. Wysoka integracja, po powtarzalnym projekcie struktury demonstracyjnej programu i bardziej rozsądnym układzie obwodu, proces zamykania drzwi bez stagnacji, płynne zakończenie pracy, nie tylko zmniejsza rozmiar urządzenia blokującego, ale także zapewnia niezawodność zamka drzwi.

Po prostu pchnij drzwi i pchnij drzwi do pozycji pół-blokady, system przejmie pozostałą pracę. Nie ma stagnacji w procesie zamykania drzwi, a praca jest zakończona sprawnie, a niezawodność zamka drzwi jest zapewniona podczas wyzwalania rąk.

3. Zdrowie
Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc do napinania zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Nie trzeba znosić "potężnego koszmaru", proces zamykania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo i nie ma hałasu, żegnają nudny huk i zapewniają użytkownikom gwarancję zdrowia.
4.Elegancki

Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc do napinania zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Nie trzeba znosić "potężnego koszmaru", proces zamykania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo i nie ma hałasu, żegnają nudny huk i zapewniają użytkownikom gwarancję zdrowia.

5. Wspaniały

Jako cecha luksusowych samochodów, jest obecnie używany w samochodach Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie się pociągną, aż do całkowitego zamknięcia. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe doznania w wysokiej jakości atmosferze.

6. Najwygodniej
Bez wysiłku, aby zamknąć drzwi i doświadczyć bezprecedensowego dotyku, KaiMiao Group oferuje wygodniejsze wrażenia z jazdy samochodem, większy komfort i bardziej eleganckie zamykanie, co jest również bardzo wygodne dla właścicieli samochodów płci żeńskiej. Musisz delikatnie zamknąć drzwi, aby pokazać kobiecy styl.
7. Najcichszy
Nie ma potrzeby znoszenia "potężnego koszmaru". Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc przy dokręcaniu zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny. Pożegnaj się z tępym hukiem, KaiMiao Group zapewnia użytkownikom ochronę zdrowia.
8. Większość ludzi
Nie trzeba mocno naciskać, aby odepchnąć, unikając wtórnych uszkodzeń spowodowanych nadmierną siłą i częstym przełączaniem na samochód. Jeszcze bardziej różni się to tym, że Grupa KaiMiao stosuje bardziej humanizowaną koncepcję nowoczesnego projektowania akustyki, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia analityczne do analizy szumu propagującego hałas i gaz i wydalając większość dźwięków z samochodu.
9. Najbardziej wrażliwy
Kiedy pasażer nie jest w stanie zamknąć drzwi lub styka się z obydwoma rękami i może być zajęty jedynie przez ramię lub ciało, nie ma potrzeby wciskania światła, a drzwi można lekko naciskać. Program reaguje szybko na sygnał czujnika, a program KaiMiao Group uruchamia bardziej wrażliwą, nowoczesną technologię i pomysłowość.

Testowanie materiałów procesowych

1. Standaryzowane procesy projektowania i produkcji, od surowców po obsługę posprzedażną, od zespołu do kierownictwa, przyjęliśmy rygorystyczne procesy i standardowe zarządzanie, mające na celu zapewnienie klientom spersonalizowanych usług, poprzez proces humanizowanych wymagań procesowych na początku projektowania Obecnie problemy z produktem rynkowym są bolesne, a problem jest rozwiązywany od razu, dzięki czemu użytkownicy są naprawdę spokojni, wygodni i swobodnie.

Materiał

Niezależnie od tego, czy części wewnątrz produktu są światowej klasy markami silników, czy profesjonalnymi materiałami przekładni certyfikowanymi pod względem ochrony środowiska lub tak małymi jak ocynkowane śruby, rozwinęliśmy się od zamówienia po dostawę, od rozwoju dostawcy po model produktu. Surowe standardy jakości są kontrolowane poprzez procesy badawczo-rozwojowe i produkcyjne, dzięki czemu wiele komponentów i ich funkcje są doskonale dopasowane i prezentowane.

Test

Analiza przepływu formy, analiza tolerancji i obliczenia elementów skończonych są wykorzystywane w procesie badawczo-rozwojowym, aby spełnić nasze wysokiej jakości produkty dla naszych klientów, integrując obliczenia i projektowanie w jeden etap procesu, aby zoptymalizować procesy związane z produktem. Przeszliśmy rygorystyczne testy temperatury, wodoodporności, pyłu, mgły solnej, wytrzymałości, uderzeń i dźwięku, a dzięki symulacji obliczeń projektowych o dużej intensywności użytkownicy produktów z mapą papryki nie mają żadnych zmartwień od dziesięciu lat. I posiada gwarancję na samochód, aby zmaksymalizować ochronę praw i interesów. CPIC to jedyna gwarancja na zapewnienie kompleksowego ubezpieczenia dla konsumentów.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)