Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySoft Close Automatic

Elektryczne drzwi ssące Ford Edge z miękkim zamknięciem z 3-letnią gwarancją

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Elektryczne drzwi ssące Ford Edge z miękkim zamknięciem z 3-letnią gwarancją

Chiny Elektryczne drzwi ssące Ford Edge z miękkim zamknięciem z 3-letnią gwarancją dostawca
Elektryczne drzwi ssące Ford Edge z miękkim zamknięciem z 3-letnią gwarancją dostawca Elektryczne drzwi ssące Ford Edge z miękkim zamknięciem z 3-letnią gwarancją dostawca Elektryczne drzwi ssące Ford Edge z miękkim zamknięciem z 3-letnią gwarancją dostawca

Duży Obraz :  Elektryczne drzwi ssące Ford Edge z miękkim zamknięciem z 3-letnią gwarancją

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-FE001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 25-30 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: File not found.
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Ford Edge Rok: 2015-2017
Funkcja: Anti-Clamp materiał: Metale, tworzywa sztuczne, kable i tak dalej
Znamionowy prąd roboczy: 3A Pojedyncze drzwi Wodoodporny: IP65

Miękkie zamykanie Auto elektryczne zasysające drzwi Ford Edge z 3-letnią gwarancją

Widzenie jest wiarą - Elektryczna blokada ssania

Aby zapytać wszystkich, jakie produkty są najbardziej popularne na rynku elektroniki samochodowej?

Inteligentna elektryczna pokrywa bagażnika! & Elektryczne drzwi ssące!

KaiMiao udzieli ci odpowiedzi. W ciągu prawie miesiąca, elektryczne drzwi ssące opracowane i wyprodukowane przez KaiMiao z powodzeniem przyciągnęły uwagę wszystkich i stały się gorącym produktem, który przez długi czas był gorący.

Co to są elektryczne drzwi zasysające?

Sądzę, że wielu facetów nie widziało tego produktu. Tego rodzaju zaawansowane elektryczne drzwi ssące często pojawiały się w najlepiej dopasowanych modelach samochodów.

Jaki rodzaj czarnej technologii jest szczególnym typem elektrycznych drzwi ssących? W rezultacie niedawno przeprowadziliśmy bezpośrednie doświadczenie na elektrycznych drzwiach ssących.

Część 1 - Formularz produktu nie jest prosty

Przed funkcjonalnym doświadczeniem, krótko wprowadzamy formę produktu elektrycznych drzwi ssących, które są głównie podzielone na silnik i głowicę blokującą.

Skrzynia silnika elektrycznego z silnikiem odsysającym

Zablokuj głowę

Skrzynia silnika i blokada są zainstalowane w drzwiach. Gdy drzwi dotkną ciała, urządzenie pomocnicze jest dokręcone, aby zamknąć drzwi i delikatnie je dokręcić. Napęd silnika systemu zamków drzwi automatycznie dokręca blokadę od położenia "half-lock" do pozycji "full-lock" bez żadnych zakłóceń.

Kabel przyłączeniowy łączący głowicę blokującą i skrzynkę silnika należy zabezpieczyć przed zgięciem podczas instalacji, aby nie wpływać na zamykanie drzwi.

Z punktu widzenia formy produktu i zasady działania, elektryczne drzwi ssące wyglądają na proste. Jednak jako drzwi bezpieczeństwa drzwi i związane z nimi produkty są oczywiście "nie takie proste"

Przede wszystkim głowica zamka służy jako element precyzyjny, a jej produkcja wymaga precyzyjnego wsparcia wyposażenia od początku formy. I musi przejść dziesiątki tysięcy eksperymentalnych testów, aby zapewnić stabilność jakości produktu.

Po drugie, drzwi elektryczne KaiMiao wykorzystują technologię DC drive-off. Technologia ta wykorzystuje kombinację elektrochłonności i inteligentnej technologii sterowania oraz algorytmu wykrywania pozycji drzwi w celu uzyskania dokładnego dynamicznego blokowania i odblokowywania poprzez podwójną detekcję Halla i tworzy wtórne inteligentne działanie polegające na ponownym wchłanianiu w procesie drzwi lekkich. Zapobiega przyciśnięciu palców podczas zamykania drzwi i zapewnia, że ​​drzwi otwierają się i zamykają płynnie w każdych warunkach.

Podsumowując, elektryczne drzwi ssące mają zły wygląd pod względem formy produktu. Jako element zainstalowany w drzwiach samochodu, nie wymaga żadnego rozróżnienia między pięknem a brzydotą, ale jego udoskonalenie nie jest tolerowane i można je opisać jako "proste i proste".

Część 2 - Rzeczywiste wrażenia z gry

Po zapoznaniu się z formą produktu elektrycznych drzwi ssących, doświadczyliśmy rzeczywistej funkcji pozytywnych elektrycznych drzwi ssących.

Scena 1: Elegancki i uprzejmy, dość dżentelmena

W pracy i życiu jest nieuniknione, że będzie to zadanie recepcji lidera lub otwieranie i zamykanie drzwi dla kobiet. W przypadku tradycyjnych drzwi ciężar drzwi jest inny, więc po zamknięciu drzwi można z łatwością wykonać duży wysiłek.

Oprócz tego, że mogą one powodować obluzowanie i podatność elementów uszczelniających drzwi, siła uderzenia generowana przez tę metodę zamykania drzwi spowoduje, że powietrze w zamkniętym pojeździe natychmiast wygeneruje wysokie ciśnienie powietrza, które będzie generować głośny hałas i powodować błonę bębenkową i ciało czują się niekomfortowo.

Pomyśl o tym czasie, niezależnie od tego, czy chodzi o przywództwo, klientów czy panie, można sobie wyobrazić konsekwencje energicznego zamknięcia.

W tym scenariuszu funkcja elektrycznych drzwi ssących jest oczywista. Gładkie i wygodne!

Scena 2: Panie łatwiej zamykają drzwi

Teraz coraz więcej kobiet jest właścicielami samochodów. Jednak z powodu ciężkich drzwi i innych powodów zamykanie drzwi może być trudnym zadaniem dla właścicieli kobiet. Jeśli nie użyjesz zbyt dużej siły, nie możesz jej wyłączyć bez użycia zbyt dużej siły.

Jeśli masz samochód z elektrycznymi drzwiami ssącymi, ten problem jest całkowicie nieobecny. Możesz łatwo zamknąć drzwi, aby wysiąść i pozostać eleganckim.

Scena 3: Zamknięte drzwi nie wymagają dużej przestrzeni

Obecnie miejsca parkingowe w dużych miastach są szczelne i często są zaciśnięte po lewej i prawej stronie. Trudno wydostać się z wąskiej przestrzeni. Po wysiadaniu przestrzeń jest za mała, a drzwi nie są szczelnie zamknięte.

Jeśli w tym momencie korzystasz z elektrycznych drzwi ssących, taka sytuacja nie stanowi problemu. Dzięki automatycznemu zasysaniu zamka można zamknąć drzwi bez względu na odległość drzwi przesuwnych w wąskiej przestrzeni.

Oprócz powyższych często spotykanych scen, elektryczne drzwi ssące mogą rozwiązać problem małych dzieci i osób starszych zamykających drzwi. W tym samym czasie, gdy w samochodzie są kobiety w ciąży, a elektryczne drzwi ssące są zamykane łagodną i pozbawioną szumów metodą zamykania drzwi, wpływ na ciężarną spowodowany hałasem i chwilowymi zmianami ciśnienia spowodowanymi silnym zamknięciem można uniknąć drzwi.

Podsumowanie:

Elektryczne drzwi zasysające automatycznie zasysają zamek, który może rozwiązać problemy, takie jak "wymaganie większej wytrzymałości", "uszkodzenie części uszczelnienia drzwi", "duży hałas" i "niewygodne" w stosunku do tradycyjnego trybu zamykania drzwi i może spowodować wysoki stopień zadowolenia użytkowników. Wygodne doświadczenie.

Takie funkcjonalne doświadczenie jest oczywiste i łatwe do promowania. Jednocześnie wymagane są profesjonalne usługi instalacyjne, które mogą przynieść dodatkowe funkcje premium kanałom po wprowadzeniu na rynek. Dlatego też uzasadnione jest zainteresowanie elektrycznymi drzwiami ssącymi.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)