Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySoft Close Automatic

Toyota Rav4 Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Toyota Rav4 Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie

Chiny Toyota Rav4 Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie dostawca
Toyota Rav4 Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie dostawca Toyota Rav4 Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie dostawca Toyota Rav4 Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie dostawca

Duży Obraz :  Toyota Rav4 Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-SCAD006

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 2-3 dni na różne ilości
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Toyota RAV4 Rok: 2017
Znamionowe napięcie pracy: DC 12V typu: Modernizacja
Test: Test niezawodności strukturalnej Wanrrant: 3 lata

Aftermarket Automatyczne elektryczne drzwi ssące Miękkie zamykanie Toyota Rav4

Automatyczne zamykanie drzwi, nowy trend zamykania samochodu

Miękkie zamykanie drzwi są powszechne w luksusowych samochodach. Nawet jeśli tego nie doświadczyłeś, trudno to sobie wyobrazić. Kiedy właściciel wysiada z autobusu, nie ma potrzeby energicznego zamykania drzwi, wciskania drzwi i delikatnego opuszczania drzwi do pozycji, drzwi automatycznie się podniosą. Korzyści są oczywiste, jeden jest cichy; drugi jest elegancki; Trzeci jest taki, że nie ma ukrytego niebezpieczeństwa drzwi. Zalety systemu automatycznego zamykania Soft-Close w samochodzie to coś więcej, ale czy te zalety stanowią bezpośrednie potrzeby właściciela samochodu?

Samochód jest zamknięty od tylu lat i tak ważne jest zamknięcie drzwi i użycie go, aby go zmusić. Czy tak ważne jest być cichym i eleganckim?

Czy to jest po prostu potrzebne? Najczęściej mówi się o menadżerze sprzedaży w sklepie 4S i kierowniku butikowym profesjonalnej sprzedaży samochodów. Co oni myślą? Jako inteligentny producent samochodowych drzwi z miękkim zamknięciem, KaiMiao Group Co., Ltd. organizuje kampanię "National Miles", aby ściśle polecić serię produktów elektroniki samochodowej, których głównymi produktami są drzwi automatyczne z miękkim zamknięciem, oraz większość usługodawców i sklepów 4S lubi i docenia, jest to również drzwi automatyczne z miękkim zamknięciem.

Czy potrzebujemy systemu automatycznego zamykania w samochodzie?

P: Czy drzwi automatyczne z miękkim zamknięciem są potrzebne właścicielowi samochodu?

Odp .: "Osoba, która zna samochód, musi znać wartość automatycznych drzwi z miękkim zamknięciem. Drzwi automatyczne z miękkim zamknięciem są właśnie potrzebne, a nie zbędne."

P: Dlaczego potrzebne są drzwi automatyczne z miękkim zamknięciem?

Odp .: "Po prostu nie potrzebuję tej funkcji, dobrego produktu, jeśli konsument jej nie potrzebuje, to nie jest po prostu potrzebne, wiele osób twierdzi, że nawigacja po mapach jest absolutnie potrzebna, widziałem, że wielu właścicieli nie potrzebuje nawigacji, ponieważ są oni w mieście Po prostu trzeba być bolesnym punktem, tak jak optymistycznie patrzeć na kawałek ubrania, chociaż nie brakuje ci ubrań, po prostu chcesz kupić.

P: Dlaczego właściciele samochodów są skłonni zapłacić za uczucie?

Odp .: "Są ludzie, którzy mają samochody, wszyscy kochają samochody, im bardziej kochają samochód, tym bardziej kochają." Codziennie, codziennie, w drodze, nie możesz kochać tego samochodu? Samochód jest jak przyjaciel lub członek rodziny, samochód jest członkiem rodziny, jesteś dobry w samochodzie, samochód jest również dla ciebie dobry, samochód jest zbyt ważny, samochód cię chroni. "

Wysłuchałem odpowiedzi i nagle zrozumiałem. W porównaniu z urządzeniami elektronicznymi, takimi jak magnetowidy, eleganckie zamykanie drzwi automatycznych z miękkim zamknięciem to szacunek dla samochodu, a nie tylko elegancka cywilizacja, ale także rodzaj miłości. Jak działa automatyczna brama z miękkim zamknięciem?

Konstrukcja drzwi automatycznych z miękkim zamknięciem polega na tym, że gdy odstęp drzwi wynosi 6 mm, właściciel automatycznie napina i zamyka delikatnie. Drzwi automatyczne z miękkim zamknięciem składają się z silnika, przekładni i stalowego kabla. Odpowiednie produkty z automatycznym zamykaniem Soft-Close, silnik przyjmuje japoński silnik krokowy Mercedes-Benz i BMW, a w sprzęcie zastosowano wytrzymały materiał stopu z lotnictwa, który jest trwały i niełatwy do rozerwania. Zewnętrzna powłoka ochronna wykonana jest z włókna szklanego, które jest odporne na ścieranie i odkształcenia, a temperatura pracy wynosi od -40 stopni do 85 stopni.

Dlaczego drzwi automatyczne z miękkim zamknięciem mogą szybko zdobyć entuzjazm krajowego sklepu 4S, oprócz zaspokojenia potrzeb psychologicznych właściciela, jest także ważny czynnik, znacjonalizowana sprawiedliwość automatycznych drzwi z miękkim zamknięciem. Aby uzyskać znacjonalizowane produkty samochodowe, pierwsza cena musi być cywilna, a nie wysoka, wysoka i niska. Drugi ma być prosty w instalacji. Obecnie produkty do automatycznych drzwi Soft-Close opracowane przez KaiMiao Group to ponad 100 modeli. Jeden model można zainstalować w jednym samochodzie, a czas instalacji jest bardzo krótki. Minimalny czas to 20 minut, a jedno drzwi można zainstalować.

Tradycyjna technologia drzwi powinna ewoluować, a każdy samochód powinien być zamknięty elektrycznie. Teraz, gdy drzwi są zamknięte, jest to niewłaściwy sposób zamknięcia drzwi, ale teraz musi zamknąć drzwi. Jako sklep 4S mamy nadzieję, że właściciele skorzystają z drzwi automatycznych Soft-Close.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)