Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySmart Power Tailgate

Automatyczne podnoszenie tylnej bramy Borgward Bx7, Aftermarket Power Liftgate

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Automatyczne podnoszenie tylnej bramy Borgward Bx7, Aftermarket Power Liftgate

Chiny Automatyczne podnoszenie tylnej bramy Borgward Bx7, Aftermarket Power Liftgate dostawca
Automatyczne podnoszenie tylnej bramy Borgward Bx7, Aftermarket Power Liftgate dostawca Automatyczne podnoszenie tylnej bramy Borgward Bx7, Aftermarket Power Liftgate dostawca

Duży Obraz :  Automatyczne podnoszenie tylnej bramy Borgward Bx7, Aftermarket Power Liftgate

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Numer modelu: model: KM-AP008

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakiet pudełkowy
Czas dostawy: 15 dni roboczych po pełnej płatności
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Borgward BX7 Rok: 2016+
Miejsce pochodzenia: CHINY Polak: Pokój Dwuosobowy
Gwarancja: 3 lata Kolor: Czarny

Automatyczna Elektryczna Brama Ogonowa Borgward Bx7, Klapa Podnoszona Aftermarket Power

Inteligentny elektryczny bagażnik bagażnika samochodu

Elektryczna podpora tylnej klapy wykorzystuje technologię bezszczotkowego napędu silnika i dwubelkowy sześciotorowy, który jest bardziej Hallem niż silnik szczotek równorzędnych i podwójny pręt pojedynczy Hall lub podwójny pręt podwójny Hall. Operacja może kontrolować prędkość każdego kroku elektrycznej klapy tylnej i wysokość otwierania i zamykania drzwi, aby uzyskać bardziej stabilny efekt, i jest życie dłuższe niż 3 razy, a więcej z powodu większej liczby operacji w hali. Lepszy efekt zapobiegający szczypaniu, nie tylko wytrzymałość 60N (6 kg), ale także efekt anty-szczypiący na dole i na bokach, w porównaniu z rówieśnikami tylko nasz, aby osiągnąć ten efekt. Zastosowanie technologii bezszczotkowych napędów silnikowych jest obecnie pionierem w branży elektrycznej klapy tylnej. Przyszłe zastosowanie silników bezszczotkowych jest również standardem w branży elektrycznych tylnych klap.

Nasza technologia bezszczotkowych napędów silnikowych jest wiodącą w branży technologią opracowaną przez Instytut Technologii Harbin i prowadzoną przez zespół absolwentów. Jest to również standard dla przyszłych elektrycznych samochodów dostawczych. Spraw, aby konsumenci byli bezpieczniejsi i mieli lepsze doświadczenia.

Struts są zazwyczaj jednopędowe. Modele SUV zazwyczaj używają podwójnych prętów ze względu na stosunkowo dużą masę tylnej klapy. Są też luksusowe samochody z podwójnymi biegunami. Jednak jakość biegunów jest również bardzo szczególna. Jeśli używane są niewykwalifikowane bieguny, łatwo jest spowodować, że pojazd znajdzie się w dużym stanie nachylenia. Gdy klapa tylna jest w procesie wstępowania lub zatrzymuje się w najwyższym punkcie, siła ciągu słupa jest niewystarczająca. Klapa tylna jest wyłączona. Elektryczna klapa tylna napędzana silnikiem bezszczotkowym jest jednak zainstalowana, a klapa tylna nie jest upuszczona z powodu niewystarczającego momentu obrotowego rozpórki. Działający proces wykorzystuje algorytm zamkniętej pętli w celu poprawy dokładności regulacji prędkości i dokładności położenia. Błąd jest nie większy niż 2 mm, który może dostosować się do otoczenia, takiego jak nachylenie i obciążenie śniegiem.

Debugowanie aplikacji mobilnej, ustaw na własną ekskluzywną elektryczną klapę tylną.

Udany produkt musi być produktem, który może zaimponować dużym grupom konsumentów.

Inteligentna elektryczna klapa tylna to nowy inteligentny system modyfikacji samochodu, kierowca może przekazać oryginalny kluczyk samochodowy i wiele innych sposobów. Ponadto posiada inteligentne funkcje zapobiegające szczypaniu, wysoką pamięć, nieprawidłowe przypomnienie i inne funkcje, inteligentne, wygodne, humanizowane i inne funkcje w jednym.

Elektryczna klapa bagażnika jest w rzeczywistości elektrycznym bagażnikiem. Oznacza to, że bagażnik jest otwierany lub zamykany przez elektryczny lub oryginalny samochód. Aby otworzyć bagażnik, wystarczy nacisnąć przycisk w samochodzie lub w pilocie zdalnego sterowania, bagażnik otworzy się. Jeśli chcesz zamknąć bagażnik, naciśnij przycisk zamykania w bagażniku lub przycisk zamykania w samochodzie, lub pole zdalnego przechowywania kluczy zostanie zamknięte.

Inteligentny system zapobiegający szczypaniu

Co to jest inteligentny anty-szczypta? Po wyłączeniu elektrycznej klapy tylnej, jeśli elektryczna klapa zamyka się i napotyka opór, automatycznie zatrzyma się, aby zapobiec złapaniu osoby. Mówiąc najprościej, elektryczna klapa tylna jest zamknięta i wszyscy migają. Jeśli nie zabłyśniesz w tym czasie lub nie zostawisz palca na ścieżce, w której zamknięta jest elektryczna klapa tylna, wtedy elektryczna klapa odczuje, gdy dotkniesz palcem, krzykniesz, kto jest palcem, a potem nie będzie dalej spadać, ale przestań powstrzymywać cię przed złapaniem. Jak to jest, czy to bardzo ludzkie? Nasza moc ogona Lele United wynosi tylko 60N.

Największym problemem bezpieczeństwa tradycyjnej klapy tylnej jest to, że łatwo jest uszczypnąć lub zranić kierowcę podczas procesu zamykania, więc wykwalifikowany produkt powinien mieć funkcję inteligentnego wykrywania przeszkód i hamowania awaryjnego. Na przykład, gdy napotkamy przeszkodę podczas otwierania klapy tylnej, ruch można natychmiast zatrzymać. Produkt Leroy Lianying to inteligentny system, który działa normalnie, gdy klapa tylna jest otwarta lub zamknięta.

Wysoka pamięć

Dla wielu właścicieli samochodów, którzy są drobni, gdy kąt otwierania klapy jest duży, musi być kulawy, aby zamknąć. Dla wielu wysokich mężczyzn, jeśli kąt otwarcia tylnej klapy jest mały, łatwo jest uderzyć w głowę. Funkcja pamięci wysokości oznacza, że ​​właściciel może dowolnie ustawić wysokość otwarcia klapy tylnej zgodnie z nawykiem użytkowania lub wysokością. System posiada inteligentną funkcję uczenia się i pamięci, a klapa tylna otwiera się na odpowiedniej wysokości.

niski dźwięk

Dźwięk elektrycznej tylnej klapy, gdy jest ona automatycznie zamykana, jest bardzo mały, co uniemożliwia samodzielne zakrycie „sygnału”. Szczególnie w nocy znaczenie niskiego poziomu hałasu jest bardziej oczywiste. Niski poziom hałasu elektrycznej klapy tylnej może temu zapobiec. Śpiące dzieci budzą się, aby zapobiec zakłóceniom sąsiadów

1, wykorzystując bezszczotkowy napęd silnikowy otwierany i zamykany oraz niski pobór mocy (pobór mocy w trybie czuwania do 400 mikroamperów) skrzynka sterująca

2, różnych metod sterowania można użyć do otwarcia i zamknięcia klapy tylnej

3, można regulować wysokość otwarcia klapy tylnej

4, z elektronicznym automatycznym przypomnieniem i automatycznymi drzwiami zasysającymi

5, z inteligentnym AI anti-pinch

Używaj oryginalnej klapy tylnej klapy samochodu, aby zaoszczędzić czas i wysiłek, często korzystaj ze skrzyni ogonowej, aby wysłać dostawę, ręczny przełącznik tylnej klapy czasochłonny i pracochłonny;

Uwolnij ręce i wciśnij przycisk przełącznika zdalnego sterowania, aby zapobiec trafieniu przez parę. Ulepsz samochód, aby wymusić siatkę, oryginalny samochód z własnym elektrycznym ogonem, twój samochód jeszcze nie jest, czy to trochę NISKI;

Przedłuż żywotność skrzyni ogonowej, spróbuj podłączyć elektryczny ogon za pomocą ssania elektrycznego, zamknij drzwi i lekko i automatycznie pociągnij drzwi, bez użycia mocnych drzwi zamykających, zmniejsz gwałtowne wibracje do drzwi tylnych;

Opcjonalne kopnięcie, obie ręce nie są dostępne, możesz także użyć stopy, aby otworzyć klapę tylną;

Jak ważne jest zamknięcie drzwi samochodu za pomocą elektrycznego podnośnika tylnej klapy?

Bezpieczny Unikaj zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych zamknięciem drzwi. Drzwi, których można zapobiegać, nie są zamknięte, itd. Bezpieczeństwo personelu w samochodzie jest zagwarantowane przez cały czas, zakres adsorpcji 6 mm, drzwi można skutecznie zamknąć, zwiększając bezpieczeństwo użytkownika i bezpieczne korzystanie z samochodu.
Inteligencja i inteligentne

Wystarczy jedno naciśnięcie i pociągnij drzwi, popchnij drzwi do połowy blokady, drzwi zostaną automatycznie wchłonięte, aż zostaną całkowicie zamknięte

Niemy Gdy drzwi dotkną ciała, urządzenie zacznie zwalniać drzwi. Proces zamykania zamka drzwi sprawia, że ​​osoba czuje się komfortowo, a dźwięk jest szczególnie. Żegnajcie drzwi samochodu z wielkim „hukiem”
Elegancja Delikatnie zamknij i powoli zamknij drzwi. Pozwól, aby drzwi poruszyły się i brzmiały bardziej elegancko. Poczuj elektryczną zasysającą bramę, aby wnieść komfort i elegancję do samochodu.
Poważny Jako cecha luksusowego samochodu, jest on obecnie używany w modelach Mercedes Benz S, BMW7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie zamkną się do całkowitego zamknięcia. Proces zamykania drzwi sprawia, że czujesz się komfortowo, a dźwięk jest szczególnie lekki, atmosfera najwyższego poziomu.

Elektryczna lista klap tylnych

Opracowano ponad 200 modeli samochodów, coraz więcej modeli samochodów

Niektóre modele mają specjalne warunki, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Toyota RAV4 (2013-2018) / Highlander (2016+) / Wish (2016+) / Previa, Estima (2007+) / Fortuner (2009+) / Harrier (2015+) / Sienna (2015+) / Sienta (2017+) / Camry (2018) / Levin / Land Cruiser (2008+) / Hiace High Roof (2010+) / Hiace Short Roof (2010+) / Alphard, Vellfire (2005+) / Innova (2016+) / Voxy, Noah (2014 +) / Avanza (2017+) / Prius (2017+) / Prius A (2012+) / Venza (2015+) / CHR (2016+)
Volkswagen Tiguan (2010+) / Tiguan L (2017+) / Sagitar (2015-2018) / T-Roc (2018) / Touareg (2011-2017) / Magotan B8 (2016-2017) / Magotan B7 (2011-2016) / Golf 7 (2017) / Passat (2014+) / CC (2015+) / Multivan T5 (2012-2016) / Caravelle T6 (2016+) / Beetle (2002-2016) / Sharan (2012-2018)
Honda HRV (2015+) / XRV (2015+) / Vezel (2015+) / RK5 (2009+) / Odyssey (2015+) / CRV (2017+) / Shuttle (2017+) / Crosstour (2011+) / Elysion ( 2016+) / RG1 (2005-2009) / Mobilio (2018+) / BRV (2018+) / Avavcier URV (2017+) / Accord (2017) / Civic (2016+)
Nissan C26 (2010+) / C27 (2018+) / C25 (2017+) / Elgrand (2017) / X-Trail (2014-2018) / Livina (2016+) / Terra (2017+) / Tiida (2009+) / Qashqai (2016+) / Patrol Y62 (2012+) / NV200 / Murano (2015+)
Hyundai IX45 (2014+) / IX35 (2012+) / IX25 (2015+) / Tucson (2016+) / H1 (2010+)
Kia Sorento (2016+) / KX5 (2016+) / KX3 (2015+) / KX7 (2017+) / Carens (2013) / Sportage (2016) / Niro (2018+) / Canival (2017)
Bród Kuga, Escape (2012+) / Edge (2015+) / Focus (2013+) / Mondeo (2013+) / Taurus (2017+) / Everest (2016+)
Land Rover Land Rover Sport (2015+) / Range Rover Evoque (2013-2018) / Discovery 4 (2015-2016) / Discovery 5 (2017) / Range Rove (2013+) / Freelander (2015+)
Chevrolet Orlando (2018) / Capive (2015+) / Equinox (2017+)
Citroen DS6 (2015) / DS7 (2015) / Aircross C5
Mazda CX-5 (2012+) / CX-4 (2014+) / Mazda 5 (2012+) / Mazda 6 (2012+) / Mazda 8 (2012+) / Mazda 3 Axela (2016+)
BMW X1 (2012+) / 5 Series (2012+) / 3 Series (2013+) / 2 Series 218i (2016) / 1 Series (2017+) / X3 (2011+) / X5 (2012-2015)
Mercedes-Benz Klasa E (2011+) / Klasa S (2014+) / Klasa C (2012+) / Klasa C Coupe (2015+) / GLC (2016+) / GLA (2015+) / CLA (2015+) / Vito (2016 +)
Audi A2L (2018+) / Q3 (2013+) / A3 (2014+) / A5 Sportback (2010-2016) / A5 Coupe (2018) / A6L (2012+) / A4L (2008+)
Peugeot 3008 (2013+) / 4008 (2017+) / 5008 (2017) / 308 / 308SW
Renault Kadjar (2016+) / Koleos (2017+)
Lexus NX200 (wszystkie serie) / NX200T (2015+) / RX200T (2016-2017) / RX300 (2016-2017) / RX270 (wszystkie serie) / ES (2013-2018)
Mitsubishi ASX (2013+) / Outlander (2014+) / Pajero (2012+) / X-Pander (2018+) / Pajero Sport (2016+) / Eclipes Cross (2018+) / Inger (2018)
Cadillac XTS (2013+) / XT4 (2018) / XT5 (2016+) / SRX (2012+) / CT6 (2016+)
Buick GL8 (2015-2016) / GL8 28T (2017) / GL8 25S (2017) / GL6 (2017+) / Envision (2014+)
Subaru Forester (2015+) / XV (2014+) / Levore (2015+)
Isuzu Mu-X (2015+)
Volvo XC60 (2011/2013/2015/2017/2018) / S60L (2014+) / S90 (2017+)
Skoda Superb (2016+) / Octabia (2015+) / Kodiaq (2017)
Jeep Cherokee (2016+) / Grand Cherokee (2014+) / Compass (2017+)
Infiniti QX30 (2017+) / QX50 (2013-2016)
Opel Mokka-X (2016+) / Insignia (2016+)
Luxgen U5 (2017+) / U6 (2012+)
Geely Atlas (2016+) / Emgrand GS (2016+) / Battle (2018+)
Haval H7 (2016) / H8 (2016) / H2 (2017)
Borgward BX5 (2016-2017) / BX7 (2016+)
Jaguar XE (2015+) / XFL (2017+) / E-Pace / F-Pace
MG GS (2015+) / MG6 (2017+) / ZS (2017+)
Masarati Levante (2017+) / Ghibli (2013+)
Ssangyong Tilivo (2016+)
Tesla Model-S
Suzuki SX4 / Vitera
Porsche Cayenne (2012)

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)