Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktySmart Power Tailgate

Skoda Superb Intelligent Power Zdejmij tylną klapę z 3-letnią gwarancją

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Skoda Superb Intelligent Power Zdejmij tylną klapę z 3-letnią gwarancją

Skoda Superb Intelligent Power Tailgate Lift Remove Control With 3 Years Warranty
Skoda Superb Intelligent Power Tailgate Lift Remove Control With 3 Years Warranty Skoda Superb Intelligent Power Tailgate Lift Remove Control With 3 Years Warranty Skoda Superb Intelligent Power Tailgate Lift Remove Control With 3 Years Warranty

Duży Obraz :  Skoda Superb Intelligent Power Zdejmij tylną klapę z 3-letnią gwarancją

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Numer modelu: model: KM-SPT009

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 7-10 dni po depozycie
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Skoda Superb materiał: Metal I Plastik
Metody wysyłki: Powietrze lub morze Funkcja: Hands Free, Anti-Pinch
Gwarancja: 3 lata Polak: Pokój Dwuosobowy
High Light:

electric power tailgate

,

power tailgate lift

Skoda Superb Intelligent Power Podnoszenie tylnej klapy Zdejmij kontrolę z 3-letnią gwarancją

Dlaczego chcesz wybrać górną blokadę ssącą do elektrycznego podnośnika tylnej klapy ?

Elektryczna klapa tylna, jako wschodząca gwiazda w świecie renowacji, stopniowo poprawia swoje stopnie ze względu na łatwość obsługi i stopniowo wyprzedza nawigację i rejestratory jazdy, aby stać się liderem wielkiego brata. Wielu producentów samochodów posiada standardowe elektryczne tylne klapy przed odjazdem nowych samochodów, a także są wyposażone w wersje high-end. Dla konsumenta nie można pytać o możliwość wydawania mniejszych pieniędzy, aby kupić tę samą funkcję, co wysoka dystrybucja, więc stworzyła ona gorącą scenę elektrycznej klapy tylnej na rynku wtórnym.

Jaka jest jakość elektrycznej tylnej klapy, która jest tak gorąca na rynku? Bez skrupułów większość elektrycznych tailgates na rynku przyjmuje obecnie strukturę dolnej blokady ssania. Produkty te opierają się na sile wywieranej przez zębatkę na siłę drutu, aby wyciągnąć zamek błyskawiczny zainstalowany w pozycji blokady, aby zrealizować ssanie elektrycznej klapy tylnej. W krótkim czasie po instalacji może nie być problemu. Gdy czas jest długi, ze względu na długą siłę drutu i kołysanie zamka, itp., Klapa tylna nie jest szczelna, klapa tylna i lewa i prawa szczelina nie są jednolite, a klapa tylna Niezgodna z powierzchnią ciała różnica, nienormalny hałas podczas jazdy, zepsute zamki, itp., w poważnych przypadkach, będzie szereg problemów, takich jak elektryczna klapa tylna nie może być otwarta w sytuacji awaryjnej, która jest poważnie nieodpowiedzialna dla właściciela.

Oto lista typowych problemów z elektryczną klapą tylnej klapy ssącej, na którą wszyscy mogą patrzeć.
1. luka klapy tylnej jest niespójna

2. po instalacji klapa tylna i powierzchnia nadwozia są niespójne

3. klapa tylna nie ma działania ssącego. Powodem tego jest to, że ze względu na ograniczoną żywotność zamka, czas będzie dłuższy, a klapa tylna nie zostanie zamknięta lub nie zostanie zamknięta.

4. nienormalny dźwięk tylnej klapy podczas jazdy. Ponieważ zamek błyskawiczny ma zsuwnię, aby osiągnąć zasysanie, ponieważ konieczne jest przesunięcie, niemożliwe jest zbyt mocne zaciśnięcie i musi istnieć pewna szczelina, w przeciwnym razie ssanie nie będzie możliwe. Przerwa powoduje kołysanie się klapy tylnej w środku procesu jazdy, powodując nienormalny hałas.

5. Aktywny kabel jest uszkodzony. Ciągnąc za stalowy drut, ciężka klapa SUV-a jest nieuchronnie ogromnym testem wytrzymałości kabla. Zwłaszcza na obu końcach (koniec skrzynki zębatej i koniec blokady), to obszar o wysokim wzroście, w którym kabel pęka, jeden nieostrożny, pociągnij za drut. Gdy nastąpi przerwa, klapa tylna nie może zostać zamknięta, a konsekwencje są niewyobrażalne.

Oceniając te problemy, szacuje się, że nie masz pojęcia o elektrycznej klapie tylnej w jednej chwili. W rzeczywistości wciąż możesz mieć pomysł. Jednakże, kupując elektryczną klapę tylną, musisz szukać elektrycznej tylnej klapy górnej struktury zasysającej. W rzeczywistości elektryczna klapa bagażnika konstrukcji z dolną blokadą ssącą nie jest używana przez ogólny przedni magazyn ładunkowy, ponieważ wskaźnik awaryjności jest zbyt wysoki i nie może on przekroczyć czasu gwarancji 100 000 kilometrów określonego przez producenta samochodu, więc że poprawiono tempo naprawy całego pojazdu. Wzrost w fabryce samochodów jest bardzo niechętny. Dlatego też ogólne przednie magazyny ładunkowe wykorzystują elektryczne tylne klapy z konstrukcją zasysającą. Ponieważ elektryczna klapa tylna górnej blokady ssącej jest prosta w instalacji, okablowanie jest krótkie, nie ma potrzeby debugowania, żywotność jest dłuższa, a jakość jest bardziej stabilna, jest najbardziej stabilna w obecnej elektrycznie zasuwanej klapie tylnej.

Więc nie kupujemy elektrycznej klapy tylnej? Czy na rynku wtórnym jest elektryczna klapa tylna? Podobnie jak w przypadku instalacji do załadunku z przodu, użyj górnej struktury blokady ssania, aby ją zainstalować? Oczywiście jest ich trochę. Obecnie elektryczna klapa tylna KaiMiao Group Electric jest górną konstrukcją zamka ssącego. Struktura blokady ssącej jest taka sama jak elektryczna konstrukcja blokady ssania tylnej klapy niemieckiego japońskiego samochodu. Oryginalny oryginalny otwór samochodowy zastępuje oryginalny samochód. Zamek, jakość i trwałość są tak stabilne jak elektryczna klapa bagażnika z przodu. Oczywiście są też producenci, którzy reklamują tak zwaną górną blokadę ssącą, ale produkt jest w zasadzie zestawem dolnego zamka ssącego, który zasadniczo nie różni się od dolnej blokady ssania. Po długim czasie pojawi się ta sama blokada ssania. Problem polega na tym, że objawy nie są wyleczone.

Elektryczna tylna klapa amortyzatora elektrycznego, zalety niektórych produktów podano poniżej w celach informacyjnych.

Po pierwsze, oryginalna pozycja samochodu, instalacja nieniszcząca
Elektryczna klapa tylna z blokadą elektryczną, oryginalna pozycja otworu w samochodzie i oryginalna śruba samochodowa. Nie jest modyfikacją, ale zamienia oryginalny zamek samochodu bezpośrednio na pierwotną pozycję. Mówiąc najprościej, jest to niska alokacja i wysoka przemieszczenie, całkowicie bezstratna. Instalacja, z drugiej strony, jest stosunkowo łatwa do zainstalowania, bez konieczności usuwania zbyt wielu oryginalnych tapicerki samochodowej, oszczędzając czas na instalowanie urządzenia głównego, a także pozwalając konsumentom nie martwić się o uszkodzenie oryginalnego samochodu.

Po drugie, brak konieczności debugowania pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek
KaiMiao Group Electric zainstalowała elektryczną klapę bagażnika z serii ssącej. Ponieważ instalacja jest pozycją zamka oryginalnego samochodu, zamek jest również używany przez oryginalny samochód, więc można go zainstalować w oryginalnym samochodzie bez debugowania, oszczędzając debugowanie wzorca instalacji. Czas, to także eliminuje zmartwienia właściciela. Elektryczne tylne klapy innych zamków dolnego ssania muszą zostać poddane skomplikowanemu debugowaniu po instalacji, dzięki czemu lewe i prawe szczeliny oraz różnice przednie i tylne mogą zostać osiągnięte w krótkim czasie. Ta sytuacja będzie nadal występować po długim czasie.

Po trzecie, okablowanie jest proste, usuń nudne
Ponieważ elektryczna elektrycznie sterowana tylna klapa jest zamontowana w górnej części tylnej klapy, tylko centralna moc sterowania może być podłączona do sekcji sterowania na tylnej klapie i nie jest konieczne podążanie za dolną blokadą ssania do dołu zastawa śluzy. . Przy nieco mniejszym okablowaniu jest bezpieczniejszy i pozwala zaoszczędzić dużo czasu na instalację.

Po czwarte, sznurki bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa
Elektryczne, elektryczne amortyzatory serii są wyposażone w linki zabezpieczające na każdym typie zamka ssącego, co pozwala uniknąć niebezpieczeństwa związanego z tylną klapą samochodu. W sytuacji awaryjnej ogon bezpieczeństwa można wykorzystać do ręcznego odblokowania klapy tylnej. Z jeszcze jedną gwarancją, jeszcze jednym bezpieczeństwem.

Ponadto KaiMiao Group Electric zainstalowała elektryczną klapę bagażnika serii ssącej, a także przeszła obowiązkową certyfikację 3C, czas gwarancji produktu wynoszący cztery lata i 120 000 kilometrów, dłuższy niż pierwotny czas gwarancji na samochód, to nie jest chwyt, ale dlatego, że jakość produktów jest gwarantowana i ośmielamy się obiecać, że czas gwarancji jest tak długi. W porównaniu z innymi producentami sprzęt elektryczny jest niewątpliwie dużo.


Jak ważne jest zamknięcie drzwi samochodu za pomocą elektrycznego podnośnika tylnej klapy?

Bezpieczny Unikaj zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych zamknięciem drzwi. Drzwi, których można zapobiegać, nie są zamknięte, itd. Bezpieczeństwo personelu w samochodzie jest zagwarantowane przez cały czas, zakres adsorpcji 6 mm, drzwi można skutecznie zamknąć, zwiększając bezpieczeństwo użytkownika i bezpieczne korzystanie z samochodu.
Inteligencja i inteligentne

Wystarczy jedno naciśnięcie i pociągnij drzwi, popchnij drzwi do połowy blokady, drzwi zostaną automatycznie wchłonięte, aż zostaną całkowicie zamknięte

Niemy Gdy drzwi dotkną ciała, urządzenie zacznie zwalniać drzwi. Proces zamykania zamka drzwi sprawia, że ​​osoba czuje się komfortowo, a dźwięk jest szczególnie. Żegnajcie drzwi samochodu z wielkim „hukiem”
Elegancja Delikatnie zamknij i powoli zamknij drzwi. Pozwól, aby drzwi poruszyły się i brzmiały bardziej elegancko. Poczuj elektryczną zasysającą bramę, aby wnieść komfort i elegancję do samochodu.
Poważny Jako cecha luksusowego samochodu, jest on obecnie używany w modelach Mercedes Benz S, BMW7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie zamkną się do całkowitego zamknięcia. Proces zamykania drzwi sprawia, że czujesz się komfortowo, a dźwięk jest szczególnie lekki, atmosfera najwyższego poziomu.

Elektryczna lista klap tylnych

Opracowano ponad 200 modeli samochodów, coraz więcej modeli samochodów

Niektóre modele mają specjalne warunki, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Toyota RAV4 (2013-2018) / Highlander (2016+) / Wish (2016+) / Previa, Estima (2007+) / Fortuner (2009+) / Harrier (2015+) / Sienna (2015+) / Sienta (2017+) / Camry (2018) / Levin / Land Cruiser (2008+) / Hiace High Roof (2010+) / Hiace Short Roof (2010+) / Alphard, Vellfire (2005+) / Innova (2016+) / Voxy, Noah (2014 +) / Avanza (2017+) / Prius (2017+) / Prius A (2012+) / Venza (2015+) / CHR (2016+)
Volkswagen Tiguan (2010+) / Tiguan L (2017+) / Sagitar (2015-2018) / T-Roc (2018) / Touareg (2011-2017) / Magotan B8 (2016-2017) / Magotan B7 (2011-2016) / Golf 7 (2017) / Passat (2014+) / CC (2015+) / Multivan T5 (2012-2016) / Caravelle T6 (2016+) / Beetle (2002-2016) / Sharan (2012-2018)
Honda HRV (2015+) / XRV (2015+) / Vezel (2015+) / RK5 (2009+) / Odyssey (2015+) / CRV (2017+) / Shuttle (2017+) / Crosstour (2011+) / Elysion ( 2016+) / RG1 (2005-2009) / Mobilio (2018+) / BRV (2018+) / Avavcier URV (2017+) / Accord (2017) / Civic (2016+)
Nissan C26 (2010+) / C27 (2018+) / C25 (2017+) / Elgrand (2017) / X-Trail (2014-2018) / Livina (2016+) / Terra (2017+) / Tiida (2009+) / Qashqai (2016+) / Patrol Y62 (2012+) / NV200 / Murano (2015+)
Hyundai IX45 (2014+) / IX35 (2012+) / IX25 (2015+) / Tucson (2016+) / H1 (2010+)
Kia Sorento (2016+) / KX5 (2016+) / KX3 (2015+) / KX7 (2017+) / Carens (2013) / Sportage (2016) / Niro (2018+) / Canival (2017)
Bród Kuga, Escape (2012+) / Edge (2015+) / Focus (2013+) / Mondeo (2013+) / Taurus (2017+) / Everest (2016+)
Land Rover Land Rover Sport (2015+) / Range Rover Evoque (2013-2018) / Discovery 4 (2015-2016) / Discovery 5 (2017) / Range Rove (2013+) / Freelander (2015+)
Chevrolet Orlando (2018) / Capive (2015+) / Equinox (2017+)
Citroen DS6 (2015) / DS7 (2015) / Aircross C5
Mazda CX-5 (2012+) / CX-4 (2014+) / Mazda 5 (2012+) / Mazda 6 (2012+) / Mazda 8 (2012+) / Mazda 3 Axela (2016+)
BMW X1 (2012+) / 5 Series (2012+) / 3 Series (2013+) / 2 Series 218i (2016) / 1 Series (2017+) / X3 (2011+) / X5 (2012-2015)
Mercedes-Benz Klasa E (2011+) / Klasa S (2014+) / Klasa C (2012+) / Klasa C Coupe (2015+) / GLC (2016+) / GLA (2015+) / CLA (2015+) / Vito (2016 +)
Audi A2L (2018+) / Q3 (2013+) / A3 (2014+) / A5 Sportback (2010-2016) / A5 Coupe (2018) / A6L (2012+) / A4L (2008+)
Peugeot 3008 (2013+) / 4008 (2017+) / 5008 (2017) / 308 / 308SW
Renault Kadjar (2016+) / Koleos (2017+)
Lexus NX200 (wszystkie serie) / NX200T (2015+) / RX200T (2016-2017) / RX300 (2016-2017) / RX270 (wszystkie serie) / ES (2013-2018)
Mitsubishi ASX (2013+) / Outlander (2014+) / Pajero (2012+) / X-Pander (2018+) / Pajero Sport (2016+) / Eclipes Cross (2018+) / Inger (2018)
Cadillac XTS (2013+) / XT4 (2018) / XT5 (2016+) / SRX (2012+) / CT6 (2016+)
Buick GL8 (2015-2016) / GL8 28T (2017) / GL8 25S (2017) / GL6 (2017+) / Envision (2014+)
Subaru Forester (2015+) / XV (2014+) / Levore (2015+)
Isuzu Mu-X (2015+)
Volvo XC60 (2011/2013/2015/2017/2018) / S60L (2014+) / S90 (2017+)
Skoda Superb (2016+) / Octabia (2015+) / Kodiaq (2017)
Jeep Cherokee (2016+) / Grand Cherokee (2014+) / Compass (2017+)
Infiniti QX30 (2017+) / QX50 (2013-2016)
Opel Mokka-X (2016+) / Insignia (2016+)
Luxgen U5 (2017+) / U6 (2012+)
Geely Atlas (2016+) / Emgrand GS (2016+) / Battle (2018+)
Haval H7 (2016) / H8 (2016) / H2 (2017)
Borgward BX5 (2016-2017) / BX7 (2016+)
Jaguar XE (2015+) / XFL (2017+) / E-Pace / F-Pace
MG GS (2015+) / MG6 (2017+) / ZS (2017+)
Masarati Levante (2017+) / Ghibli (2013+)
Ssangyong Tilivo (2016+)
Tesla Model-S
Suzuki SX4 / Vitera
Porsche Cayenne (2012)

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)