Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyAftermarket Drzwi samochodowe Soft Close

Ford Kuga Elektryczne automatyczne drzwi ssące System automatycznego zamykania samochodu z funkcją blokady bezpieczeństwa

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Ford Kuga Elektryczne automatyczne drzwi ssące System automatycznego zamykania samochodu z funkcją blokady bezpieczeństwa

Ford Kuga Electric Automatic Suction Door Car Auto Lock System With Safety Lock Function
Ford Kuga Electric Automatic Suction Door Car Auto Lock System With Safety Lock Function Ford Kuga Electric Automatic Suction Door Car Auto Lock System With Safety Lock Function Ford Kuga Electric Automatic Suction Door Car Auto Lock System With Safety Lock Function

Duży Obraz :  Ford Kuga Elektryczne automatyczne drzwi ssące System automatycznego zamykania samochodu z funkcją blokady bezpieczeństwa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-FK001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Ford Kuga Rok: 2015-2018
Status: Lewe i prawe drzwi Gwarancja: 3 lata
typu: Akcesoria samochodowe Funkcja: Blokada bezpieczeństwa
High Light:

automatic door lock system

,

soft close car door kit

Ford Kuga Elektryczne automatyczne drzwi ssące System automatycznego zamykania samochodu z funkcją blokady bezpieczeństwa

Kiedy napotkasz drzwi samochodu elektrycznego z bliska, co powinieneś zrobić? Zamknij drzwi lub delikatnie je zamknij?

Nie wiem, czy zwracasz na to uwagę. Są ludzie, którzy zwykle jeżdżą samochodem. Bardzo lubią zamykać drzwi. Kiedy niektórzy ludzie wsiadają i wysiadają z samochodu, będą bardzo blisko drzwi. Stwarza to duży kontrast. Czasami ci, którzy nie są dobrze wykorzystywani, są zamknięci. To naprawdę sprawia, że ​​ludzie zaniemówili. Chociaż samochód jest narzędziem używanym przez ludzi, ogromny dźwięk jest czasem zupełnie bezradny.

Jest to nowo opracowane, miękkie zamknięcie drzwi samochodu elektrycznego, które jest wyposażone w wiele wysokiej klasy modeli. Elektryczne zamykanie drzwi samochodu jest rozwijane głównie po to, aby osoby starsze i dzieci miały niewielką siłę. Zamykając drzwi, nie musisz podejmować wielkich wysiłków, aby je przynieść. Drzwi samochodowe. Jednak ta cena jest wyższa! Elektrycznie zamykane drzwi samochodu są bardzo korzystne dla starych i słabych kobiet i dzieci, ale w tego rodzaju drzwiach występuje niedogodność, to znaczy, że koszt jest bardzo drogi, ponieważ konstrukcja elektrycznego drzwi samochodu jest miękka stosunkowo skomplikowane, a samochód jest jeden. Cały system. Jeżeli samochód właściciela nie jest drzwiami z napędem elektrycznym, to nie zaleca się instalowania go, ponieważ spowoduje to niestabilność samochodu i łatwe złamanie drzwi.

Kiedy zdecydujesz się zamknąć drzwi z wdziękiem, jest to bardziej spokojne. Jednym naciśnięciem powoli wciąga i cały proces wydaje się bardzo wygodny. Otwórz drzwi i otwórz je. Nie będzie poczucia frustracji z mechanicznym zamkiem, ale odbijesz się, gdy poczekasz. Różnica między tak zwanym "człowiekiem sukcesu" a nami polega na tym, że jest pełen gracji i spokojny.

Właściciele, którzy mają funkcję drzwi z napędem elektrycznym, są blisko siebie, nawet jeśli spotykają się z pasażerami, którzy z wielką siłą pragną zamknąć drzwi, zwłaszcza przyjaciele znajomi, są zawstydzeni, gdy mówią, czym jest druga strona, i nie mają odwagi poproście ich, aby nie zamykać drzwi energicznie. sens. Powiedz to, nie mów tak często, to jest tak niewygodne.

[Silne zalecenie] Jakie są elektryczne drzwi ssące o wysokiej wydajności?

Elektryczne, miękkie, zamykane drzwi samochodu będą miały magiczne odkrycie. Okazuje się, że nie ma elektrycznych drzwi ssących, które stały się miarą tego, czy samochód jest wysoki. Norma końca, to gdzie powinny być zainstalowane elektryczne drzwi ssące? Jaką markę wybrać?


Elektryczne drzwi ssące są wygodną i bezpieczną konfiguracją, powszechnie spotykaną w luksusowych samochodach. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi będą automatycznie ssać, zamknij aż do całkowitego zamknięcia. Funkcja ta nie wymaga dużej siły przy zamykaniu drzwi, co zwiększa komfort, a także sprawia, że ​​drzwi się poruszają. Spraw, by był bardziej elegancki. Ponadto drzwi nie są całkowicie zamknięte, co zwiększa ryzyko. Dzięki tej funkcji nie musisz się martwić.

Następnie zalecamy ekonomiczne zamknięcie drzwi samochodu elektrycznego

1. Elektryczne drzwi zasysające przyjmują zasadę techniczną całkowicie odmienną od istniejących produktów na rynku. Opierając się na opatentowanej technologii, jest to urządzenie do zamykania drzwi pojazdu z napędem wspomaganym. Komfortowa, cicha, ludzka natura Bezpieczeństwo, wrażliwość, inteligencja, jakość, długotrwałość, łatwość instalacji, dopasowanie dziesięciu głównych funkcji, naprawdę zapewniają najwyższą pomysłowość.

2. Anti-szczypta
Naprawdę zrobiłeś szczyptę. Czujniki hal są używane w produkcie. Potrafi wykryć prędkość odpowiedniego silnika, może dokładnie wykryć prąd w obwodzie elektronicznym, moc automatycznego systemu ssącego samochodu wynosi prawdopodobnie Około 150-200 sztuk bydła (15-20 kg), nie będzie łagodny ból w palcach dorosłych. Ponadto, gdy drzwi są zamknięte w odległości 6 mm od położenia pełnego zablokowania (tj. Położenia półblokady), zamek zaczyna się podnosić. Odległość ta jest na ogół mniejsza niż grubość palca dorosłego mężczyzny. Stopień skurczenia jest wolniejszy, a czas reakcji wystarczający. Palec wyczuwa klips i nie jest zaciśnięty i szybko się wycofuje, co zapobiega pojawianiu się w pewnym stopniu sytuacji chwytania.

3. Zestandaryzowany projekt i proces produkcyjny Zoptymalizuj procesy związane z produktem, Ścisłe standardy jakości, Rygorystyczne zarządzanie, Brak dbałości o szczegóły i konfrontacja Surowe wymagania, Aby zapewnić, że samochód użytkownika jest bezproblemowy, daj każdemu właścicielowi zdrowe, bezpieczne, wygodne i doskonałe wrażenia w eleganckim samochodzie.

4. Producent zapewnia spokój obsługi posprzedażnej Ogólnopolska infolinia obsługi klienta 24 godziny online, profesjonalny zespół techniczny, aby odpowiedzieć na wątpliwości użytkownika dotyczące produktu w dowolnym miejscu i czasie. Punkty usługowe i dystrybucyjne w całym kraju, wystarczy wybrać numer telefonu do obsługi klienta, bezpłatne usługi pomocy technicznej w dowolnym miejscu i czasie.

5. Profesjonalni inżynierowie wyższego szczebla zapewniają profesjonalne szkolenia w zakresie szkoleń produktowych, aby zapewnić, że punkty obsługi posprzedażnej są zaznajomieni z technikami i metodami instalacji. Użytkownicy mogą dokładnie sprawdzić dopasowanie i trwałość odpowiedniej instalacji produktu, aby zapewnić stabilność jakości. Każdy z naszych produktów przeszedł wiele kontroli jakości, a każdy produkt można prześledzić do źródła.

6 punktów serwisowych, punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju użytkownicy mogą wybrać najbliższego dealera serwisowego, wystarczy zadzwonić na ogólnopolską infolinię obsługi, siedziba główna może być oparta na lokalizacji użytkownika, doradzić klientom, aby wybrać najbliższego sprzedawcę usług, bezpłatne usługi pomocy technicznej w dowolnym miejscu i czasie.

Zalety zamykania drzwi elektrycznych auta

1. Bezpieczeństwo
Unikanie zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych brakiem szczelności drzwi, może zapobiegać wypadkom, takim jak zamykanie drzwi, i zawsze zapewniać bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie. Jednocześnie rozsądny zakres adsorpcji 6 mm, zamknięty obszar nie będzie łatwo utrudniony, a drzwi mogą być skutecznie zamknięte, a użytkownik jest bezpieczniejszy i bezpieczny w użyciu.
2. Inteligentny

Wystarczy popchnąć drzwi, a system przejmie resztę pracy. Wysoka integracja, po powtarzalnym projekcie struktury demonstracyjnej programu i bardziej rozsądnym układzie obwodu, proces zamykania drzwi bez stagnacji, płynne zakończenie pracy, nie tylko zmniejsza rozmiar urządzenia blokującego, ale także zapewnia niezawodność zamka drzwi.

Po prostu pchnij drzwi i pchnij drzwi do pozycji pół-blokady, system przejmie pozostałą pracę. Nie ma stagnacji w procesie zamykania drzwi, a praca jest zakończona sprawnie, a niezawodność zamka drzwi jest zapewniona podczas wyzwalania rąk.

3. Zdrowie
Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc do napinania zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Nie trzeba znosić "potężnego koszmaru", proces zamykania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo i nie ma hałasu, żegnają nudny huk i zapewniają użytkownikom gwarancję zdrowia.
4. Elegancki
Delikatnie zamknij drzwi, powoli poczuj niespotykany dotyk światła, pożegnaj się z tępym hukiem, zwiększ wygodę i spraw, aby działanie zamykające i dźwięk były bardziej eleganckie. Elektryczne drzwi zasysające zapewniają użytkownikom komfortowe i eleganckie wrażenia z jazdy samochodem.
5. Wspaniały
Jako cecha luksusowych samochodów, jest obecnie używany w samochodach Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie się pociągną, aż do całkowitego zamknięcia. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe doznania w wysokiej jakości atmosferze.
6. Najwygodniej
Bez wysiłku, aby zamknąć drzwi i doświadczyć bezprecedensowego dotyku, KaiMiao Group oferuje wygodniejsze wrażenia z jazdy samochodem, większy komfort i bardziej eleganckie zamykanie, co jest również bardzo wygodne dla właścicieli samochodów płci żeńskiej. Musisz delikatnie zamknąć drzwi, aby pokazać kobiecy styl.
7. Najcichszy
Nie ma potrzeby znoszenia "potężnego koszmaru". Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc przy dokręcaniu zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny. Pożegnaj się z tępym hukiem, KaiMiao Group zapewnia użytkownikom ochronę zdrowia.
8. Większość ludzi
Nie trzeba mocno naciskać, aby odepchnąć, unikając wtórnych uszkodzeń spowodowanych nadmierną siłą i częstym przełączaniem na samochód. Jeszcze bardziej różni się to tym, że Grupa KaiMiao stosuje bardziej humanizowaną koncepcję nowoczesnego projektowania akustyki, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia analityczne do analizy szumu propagującego hałas i gaz i wydalając większość dźwięków z samochodu.
9. Najbardziej wrażliwy
Kiedy pasażer nie jest w stanie zamknąć drzwi lub styka się z obydwoma rękami i może być zajęty jedynie przez ramię lub ciało, nie ma potrzeby wciskania światła, a drzwi można lekko naciskać. Program reaguje szybko na sygnał czujnika, a program KaiMiao Group uruchamia bardziej wrażliwą, nowoczesną technologię i pomysłowość.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)