Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyAftermarket Drzwi samochodowe Soft Close

Automatyczna brama ssąca Chevrolet Equinox z 3-letnią gwarancją

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Automatyczna brama ssąca Chevrolet Equinox z 3-letnią gwarancją

Chevrolet Equinox Soft Closing Automatic Suction Door with 3 years warranty
Chevrolet Equinox Soft Closing Automatic Suction Door with 3 years warranty Chevrolet Equinox Soft Closing Automatic Suction Door with 3 years warranty Chevrolet Equinox Soft Closing Automatic Suction Door with 3 years warranty Chevrolet Equinox Soft Closing Automatic Suction Door with 3 years warranty

Duży Obraz :  Automatyczna brama ssąca Chevrolet Equinox z 3-letnią gwarancją

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-CE001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Chevrolet Equinox Rok: 2018
Gwarancja: 3 lata Status: Lewe i prawe drzwi
typu: Akcesoria samochodowe Funkcja: Soft-Close
High Light:

automatic door lock system

,

soft close car door kit

Automatyczna brama ssąca Chevrolet Equinox z 3-letnią gwarancją

Mają go tylko miliony luksusowych samochodów? Krótkie wprowadzenie do drzwi samochodu elektrycznego z bliska?

Uważam, że każdy właściciel samochodu ma takie żenujące doświadczenie: kiedy pada deszcz lub gdy przewozi ciężkie ładunki, często nie możemy zwolnić drzwi, aby zamknąć drzwi. Dlatego wszyscy będą zawsze używać różnych ubogich pozycji, aby zamknąć drzwi, ale dlatego, że obawiają się, że drzwi nie są zamknięte, ale także celowo wyłączane ponownie.

Natomiast zaawansowane modele importowane z elektrycznym zamykaniem drzwi samochodu nie muszą być zbyt drogie. Elektryczne drzwi samochodowe są blisko siebie w luksusowych samochodach. Gdy drzwi się nie zamkną, drzwi automatycznie wciągną się, aż zostaną całkowicie zamknięte. Z tego powodu właściciel może z łatwością zamknąć drzwi tylko dzięki eleganckim, lekkim drzwiom.

Chociaż korzystanie z drzwi elektrycznych z miękkim zamknięciem jest wyjątkowo wygodne, w obliczu kosztownej ceny wysokiej klasy importowanych samochodów, większość konsumentów należy odradzać. Jako ogół społeczeństwa chcę mieć luksusowe wrażenia z jazdy i chcę zaawansowanej technologii czarnego samochodu. Co ważniejsze, potrzebują także gruntownej ceny.

Zalety zamykania drzwi elektrycznych auta

1. Bezpieczeństwo

Unikanie zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych brakiem szczelności drzwi, może zapobiegać wypadkom, takim jak zamykanie drzwi, i zawsze zapewniać bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie. Jednocześnie rozsądny zakres adsorpcji 6 mm, zamknięty obszar nie będzie łatwo utrudniony, a drzwi mogą być skutecznie zamknięte, a użytkownik jest bezpieczniejszy i bezpieczny w użyciu.

2. Inteligentny

Wystarczy popchnąć drzwi, a system przejmie resztę pracy. Wysoka integracja, po powtarzalnym projekcie struktury demonstracyjnej programu i bardziej rozsądnym układzie obwodu, proces zamykania drzwi bez stagnacji, płynne zakończenie pracy, nie tylko zmniejsza rozmiar urządzenia blokującego, ale także zapewnia niezawodność zamka drzwi.

Po prostu pchnij drzwi i pchnij drzwi do pozycji pół-blokady, system przejmie pozostałą pracę. Nie ma stagnacji w procesie zamykania drzwi, a praca jest zakończona sprawnie, a niezawodność zamka drzwi jest zapewniona podczas wyzwalania rąk.

3. Zdrowie
Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc do napinania zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Nie trzeba znosić "potężnego koszmaru", proces zamykania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo i nie ma hałasu, żegnają nudny huk i zapewniają użytkownikom gwarancję zdrowia.
4.Elegancki
Delikatnie zamknij drzwi, powoli poczuj niespotykany dotyk światła, pożegnaj się z tępym hukiem, zwiększ wygodę i spraw, aby działanie zamykające i dźwięk były bardziej eleganckie. Elektryczne drzwi zasysające zapewniają użytkownikom komfortowe i eleganckie wrażenia z jazdy samochodem.
5. Wspaniały
Jako cecha luksusowych samochodów, jest obecnie używany w samochodach Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie się pociągną, aż do całkowitego zamknięcia. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe doznania w wysokiej jakości atmosferze.
6. Najwygodniej
Bez wysiłku, aby zamknąć drzwi i doświadczyć bezprecedensowego dotyku, KaiMiao Group oferuje wygodniejsze wrażenia z jazdy samochodem, większy komfort i bardziej eleganckie zamykanie, co jest również bardzo wygodne dla właścicieli samochodów płci żeńskiej. Musisz delikatnie zamknąć drzwi, aby pokazać kobiecy styl.
7. Najcichszy
Nie ma potrzeby znoszenia "potężnego koszmaru". Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc przy dokręcaniu zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny. Pożegnaj się z tępym hukiem, KaiMiao Group zapewnia użytkownikom ochronę zdrowia.
8. Większość ludzi
Nie trzeba mocno naciskać, aby odepchnąć, unikając wtórnych uszkodzeń spowodowanych nadmierną siłą i częstym przełączaniem na samochód. Jeszcze bardziej różni się to tym, że Grupa KaiMiao stosuje bardziej humanizowaną koncepcję nowoczesnego projektowania akustyki, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia analityczne do analizy szumu propagującego hałas i gaz i wydalając większość dźwięków z samochodu.
9. Najbardziej wrażliwy
Kiedy pasażer nie jest w stanie zamknąć drzwi lub styka się z obydwoma rękami i może być zajęty jedynie przez ramię lub ciało, nie ma potrzeby wciskania światła, a drzwi można lekko naciskać. Program reaguje szybko na sygnał czujnika, a program KaiMiao Group uruchamia bardziej wrażliwą, nowoczesną technologię i pomysłowość.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)