Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyAftermarket Drzwi samochodowe Soft Close

Chevrolet Malibu - Zestaw drzwi miękkich XL z funkcją anty - zaciskania

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Chevrolet Malibu - Zestaw drzwi miękkich XL z funkcją anty - zaciskania

Chevrolet Malibu - XL Soft Close Car Door Kit With Anti - Clamp Function
Chevrolet Malibu - XL Soft Close Car Door Kit With Anti - Clamp Function Chevrolet Malibu - XL Soft Close Car Door Kit With Anti - Clamp Function Chevrolet Malibu - XL Soft Close Car Door Kit With Anti - Clamp Function

Duży Obraz :  Chevrolet Malibu - Zestaw drzwi miękkich XL z funkcją anty - zaciskania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-CM001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Chevrolet Malibu-XL Rok: 2017
Status: Lewe i prawe drzwi Gwarancja: 3 lata
typu: Akcesoria samochodowe Funkcja: Anti-Clamp
High Light:

automatic car door closer

,

soft close car door kit

Chevrolet Malibu - Zestaw drzwi miękkich XL z funkcją anty - zaciskania

60 KG drzwi samochodu elektrycznego miękko zamknięte

Często mówimy słowo, ci, którzy energicznie zamykają drzwi, generalnie nie mają samochodu. Energiczne zamykanie drzwi jest tak naprawdę aktem, który odzwierciedla jakość osoby. W dzisiejszych czasach niektóre luksusowe samochody są zazwyczaj wyposażone w miękkie drzwi samochodu elektrycznego. To znaczy, tak długo, jak delikatnie wprowadzimy drzwi, drzwi automatycznie się zamkną.

Istnienie elektrycznego zamka drzwi samochodu ma sens. Może to być wygodne dla małych dzieci lub osób starszych, które nie są bardzo silne. Można go zamknąć siłą światła, co oszczędza wysiłek i chroni samochód.

Jednakże, drzwi z silnikiem elektrycznym są blisko pewnych wad. Po pierwsze, cena jest wysoka. Ponieważ miękkie drzwi samochodu elektrycznego są zestawem systemów samochodowych, system ten jest ściśle związany z funkcją samochodu. Dlatego nie zaleca się, aby przejść do sklepu 4S, aby zainstalować jeszcze jeden, ponieważ jest bardzo podatny na awarię i może skutkować samochodem, którego nie można zagwarantować. Innym ukrytym niebezpieczeństwem jest szczypta, ponieważ wytrzymałość drzwi elektrycznych jest bardzo duża, jest ich 60 kg, jest bardzo przerażające, jeśli dziecko zostanie złapane w rękę.

Ale jadąc normalnie, nawet jeśli ktoś energicznie zamyka drzwi, trudno powiedzieć cokolwiek. Nie możesz powiedzieć innym, nie bądź taki silny, to będzie bardzo kłopotliwe.

Zalety zamykania drzwi elektrycznych auta

1. Bezpieczeństwo
Unikanie zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych brakiem szczelności drzwi, może zapobiegać wypadkom, takim jak zamykanie drzwi, i zawsze zapewniać bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie. Jednocześnie rozsądny zakres adsorpcji 6 mm, zamknięty obszar nie będzie łatwo utrudniony, a drzwi mogą być skutecznie zamknięte, a użytkownik jest bezpieczniejszy i bezpieczny w użyciu.
2. Inteligentny

Wystarczy popchnąć drzwi, a system przejmie resztę pracy. Wysoka integracja, po powtarzalnym projekcie struktury demonstracyjnej programu i bardziej rozsądnym układzie obwodu, proces zamykania drzwi bez stagnacji, płynne zakończenie pracy, nie tylko zmniejsza rozmiar urządzenia blokującego, ale także zapewnia niezawodność zamka drzwi.

Po prostu pchnij drzwi i pchnij drzwi do pozycji pół-blokady, system przejmie pozostałą pracę. Nie ma stagnacji w procesie zamykania drzwi, a praca jest zakończona sprawnie, a niezawodność zamka drzwi jest zapewniona podczas wyzwalania rąk.

3. Zdrowie
Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc do napinania zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Nie trzeba znosić "potężnego koszmaru", proces zamykania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo i nie ma hałasu, żegnają nudny huk i zapewniają użytkownikom gwarancję zdrowia.
4.Elegancki
Delikatnie zamknij drzwi, powoli poczuj niespotykany dotyk światła, pożegnaj się z tępym hukiem, zwiększ wygodę i spraw, aby działanie zamykające i dźwięk były bardziej eleganckie. Elektryczne drzwi zasysające zapewniają użytkownikom komfortowe i eleganckie wrażenia z jazdy samochodem.
5. Wspaniały
Jako cecha luksusowych samochodów, jest obecnie używany w samochodach Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie się pociągną, aż do całkowitego zamknięcia. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe doznania w wysokiej jakości atmosferze.
6. Najwygodniej
Bez wysiłku, aby zamknąć drzwi i doświadczyć bezprecedensowego dotyku, KaiMiao Group oferuje wygodniejsze wrażenia z jazdy samochodem, większy komfort i bardziej eleganckie zamykanie, co jest również bardzo wygodne dla właścicieli samochodów płci żeńskiej. Musisz delikatnie zamknąć drzwi, aby pokazać kobiecy styl.
7. Najcichszy
Nie ma potrzeby znoszenia "potężnego koszmaru". Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc przy dokręcaniu zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny. Pożegnaj się z tępym hukiem, KaiMiao Group zapewnia użytkownikom ochronę zdrowia.
8. Większość ludzi
Nie trzeba mocno naciskać, aby odepchnąć, unikając wtórnych uszkodzeń spowodowanych nadmierną siłą i częstym przełączaniem na samochód. Jeszcze bardziej różni się to tym, że Grupa KaiMiao stosuje bardziej humanizowaną koncepcję nowoczesnego projektowania akustyki, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia analityczne do analizy szumu propagującego hałas i gaz i wydalając większość dźwięków z samochodu.
9. Najbardziej wrażliwy
Kiedy pasażer nie jest w stanie zamknąć drzwi lub styka się z obydwoma rękami i może być zajęty jedynie przez ramię lub ciało, nie ma potrzeby wciskania światła, a drzwi można lekko naciskać. Program reaguje szybko na sygnał czujnika, a program KaiMiao Group uruchamia bardziej wrażliwą, nowoczesną technologię i pomysłowość.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)