Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyAftermarket Drzwi samochodowe Soft Close

Lexus LX570 Aftermarket Drzwi samochodowe Soft Close Elektryczne drzwi ssące z gwarancją 100000 Km

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Lexus LX570 Aftermarket Drzwi samochodowe Soft Close Elektryczne drzwi ssące z gwarancją 100000 Km

Lexus LX570 Aftermarket Car Door Soft Close Electric Suction Door With 100000 Km Warranty
Lexus LX570 Aftermarket Car Door Soft Close Electric Suction Door With 100000 Km Warranty Lexus LX570 Aftermarket Car Door Soft Close Electric Suction Door With 100000 Km Warranty Lexus LX570 Aftermarket Car Door Soft Close Electric Suction Door With 100000 Km Warranty

Duży Obraz :  Lexus LX570 Aftermarket Drzwi samochodowe Soft Close Elektryczne drzwi ssące z gwarancją 100000 Km

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KM-LL001
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-CWB007

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Lexus Lx570 Rok: 2017
Funkcja: Blokada bezpieczeństwa aplikacji: Drzwi
typu: Auto Części zamienne Gwarancja: 100 000 km
High Light:

automatic door lock system

,

soft close car door kit

Lexus LX570 Aftermarket Drzwi samochodowe Soft Close Elektryczne drzwi ssące z gwarancją 100000 Km

Czy istnieje niebezpieczeństwo, że samochód bez elektrycznego drzwi samochodu zostanie zamknięty?

Uważni przyjaciele mogą stwierdzić, że drzwi mają zostać zamknięte dwa razy, aby je zamknąć, delikatnie tam, otwórz je, wydaje się, że nadal jest odległość.

Czasami napotykam na tę sytuację. Kiedy będę prowadzić, zadzwonię na policję. Czy wystąpi zagrożenie bezpieczeństwa?

Dlaczego drzwi powinny być zaprojektowane tak, aby można je było zamknąć?

Zamek drzwi jest podzielony na pół-zamek i pełny zamek

W rzeczywistości blokada drzwi tego samochodu jest zaprojektowana na dwa biegi, jeden nazywa się semi-locking, a drugi nazywa się pełnym blokowaniem.

Półblokowanie jest tym, co właśnie powiedziałem. To lekko "piszczy", a drzwi są pogryzione, ale wydaje się, że masz miejsce na takie pchnięcie. Nie ma pełnego zamka.

Pełna blokada oznacza, że ​​drzwi są całkowicie zamknięte. Jeśli "uderzysz", przejdziesz bezpośrednio do drugiego biegu. Nie ma sposobu, aby pchnąć lub pociągnąć za drzwi.

Prawo wymaga, aby drzwi miały dwa zamki

Powodem, dla którego nie jest tak jak nasze drzwi, jest zaprojektowanie głowy do zamknięcia, zaprojektowanie tego złożonego dwa, i jest ukryty.

Nie oznacza to, że ten producent samochodów nie jest zbyt leniwy, aby o tym pomyśleć, lub że trudno nam zejść z samochodu i wygląda na bardzo zaawansowany.

Mówi się, że prawa różnych krajów są zasadniczo sztywne, a nasz kraj również. W odniesieniu do norm europejskich i niemieckich, drzwi muszą mieć dwie blokady.

Dwie blokady to podwójne ubezpieczenie zapewniające bezpieczeństwo personelu

Ma to zapobiegać wypadkom w tym szczególnym przypadku i niefortunne jest, że zamek jest zepsuty, a także podwójne ubezpieczenie.

Czasami drzwi są zablokowane w pozycji całkowicie zablokowanej i są odłączone. W tym momencie zewnętrzna część może być nadal zablokowana.

Aby zapewnić, że mamy wypadek, lub w nagłych wypadkach, ludzie nie zostaną wypędzeni z samochodu z powodu tych drzwi, koncepcji podwójnego ubezpieczenia.

Czy prowadzenie samochodu bez ciasnych drzwi jest niebezpieczne?

Następnie jest w połowie zablokowany. Często zdarza się, gdy drzwi są zamknięte. Jest zbyt lekki, aby "uderzyć". Jeśli nie jest to "huk", to jest w przypadku braku zaangażowania.

Wtedy otworzę bezpośrednio przed tą sytuacją. Nie mówisz o podwójnym ubezpieczeniu. To jest ubezpieczenie, czy będzie niebezpieczne?

Zalety zamykania drzwi elektrycznych auta

1. Bezpieczeństwo
Unikanie zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych brakiem szczelności drzwi, może zapobiegać wypadkom, takim jak zamykanie drzwi, i zawsze zapewniać bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie. Jednocześnie rozsądny zakres adsorpcji 6 mm, zamknięty obszar nie będzie łatwo utrudniony, a drzwi mogą być skutecznie zamknięte, a użytkownik jest bezpieczniejszy i bezpieczny w użyciu.
2. Inteligentny

Wystarczy popchnąć drzwi, a system przejmie resztę pracy. Wysoka integracja, po powtarzalnym projekcie struktury demonstracyjnej programu i bardziej rozsądnym układzie obwodu, proces zamykania drzwi bez stagnacji, płynne zakończenie pracy, nie tylko zmniejsza rozmiar urządzenia blokującego, ale także zapewnia niezawodność zamka drzwi.

Po prostu pchnij drzwi i pchnij drzwi do pozycji pół-blokady, system przejmie pozostałą pracę. Nie ma stagnacji w procesie zamykania drzwi, a praca jest zakończona sprawnie, a niezawodność zamka drzwi jest zapewniona podczas wyzwalania rąk.

3. Zdrowie
Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc do napinania zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Nie trzeba znosić "potężnego koszmaru", proces zamykania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo i nie ma hałasu, żegnają nudny huk i zapewniają użytkownikom gwarancję zdrowia.
4.Elegancki
Delikatnie zamknij drzwi, powoli poczuj niespotykany dotyk światła, pożegnaj się z tępym hukiem, zwiększ wygodę i spraw, aby działanie zamykające i dźwięk były bardziej eleganckie. Elektryczne drzwi zasysające zapewniają użytkownikom komfortowe i eleganckie wrażenia z jazdy samochodem.
5. Wspaniały
Jako cecha luksusowych samochodów, jest obecnie używany w samochodach Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie się pociągną, aż do całkowitego zamknięcia. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe doznania w wysokiej jakości atmosferze.
6. Najwygodniej
Bez wysiłku, aby zamknąć drzwi i doświadczyć bezprecedensowego dotyku, KaiMiao Group oferuje wygodniejsze wrażenia z jazdy samochodem, większy komfort i bardziej eleganckie zamykanie, co jest również bardzo wygodne dla właścicieli samochodów płci żeńskiej. Musisz delikatnie zamknąć drzwi, aby pokazać kobiecy styl.
7. Najcichszy
Nie ma potrzeby znoszenia "potężnego koszmaru". Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc przy dokręcaniu zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny. Pożegnaj się z tępym hukiem, KaiMiao Group zapewnia użytkownikom ochronę zdrowia.
8. Większość ludzi
Nie trzeba mocno naciskać, aby odepchnąć, unikając wtórnych uszkodzeń spowodowanych nadmierną siłą i częstym przełączaniem na samochód. Jeszcze bardziej różni się to tym, że Grupa KaiMiao stosuje bardziej humanizowaną koncepcję nowoczesnego projektowania akustyki, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia analityczne do analizy szumu propagującego hałas i gaz i wydalając większość dźwięków z samochodu.
9. Najbardziej wrażliwy
Kiedy pasażer nie jest w stanie zamknąć drzwi lub styka się z obydwoma rękami i może być zajęty jedynie przez ramię lub ciało, nie ma potrzeby wciskania światła, a drzwi można lekko naciskać. Program reaguje szybko na sygnał czujnika, a program KaiMiao Group uruchamia bardziej wrażliwą, nowoczesną technologię i pomysłowość.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)