Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyZasilana klapa tylna

Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket
BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket

Duży Obraz :  Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: Rohs UL MSDS
Numer modelu: KM-BMW004
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailab
Czas dostawy: 7-10 dni po depozycie
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 2000 zestawów na jedną czwartą
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: BMW X2 Polak: podwójnie
Akcesorium: Holzer Pole, skrzynka sterownicza, klej 3M, przewód trójdrożny Gwarancja: 3 lata
Rodzaj: Akcesoria samochodowe Kolor: czarny
Rozmiar: 80 cm * 19 cm * 13 cm Nieprzerwany test pręta: 10000 razy
High Light:

elektryczna winda tylnej klapy

,

nieoryginalny zestaw do podnoszenia tylnej klapy

,

inteligentna elektryczna winda tylnej klapy BMW X2;

Elektryczny podnośnik tylnej klapy BMW X2 Smart w części zamiennych samochodowych

(Podwójny biegun)

Inteligentna klapa wspomagania głośnomówiącego z funkcją automatycznego otwierania umożliwia kierowcy otwieranie klapy windy po prostu stojąc w odległości trzech stóp od tylnego zderzaka przez ponad trzy sekundy z breloczkiem w kieszeni lub torebce, co jest szczególnie pomocne przy podnoszeniu i machaniu stopa pod zderzakiem jest niepraktyczna lub niemożliwa. Funkcja regulacji wysokości umożliwia kierowcy zaprogramowanie zatrzymania dla klapy bagażnika, aby uniknąć niskich wysięgów, na przykład w garażu.

Czy wiesz, dlaczego elektryczną klapę tylną można zabezpieczyć przed zaciśnięciem?

Pozwól nam powiedzieć, dlaczego.

Elektryczna zasada klapy bagażnika:

Zasadą anty-zaciskania jest to, że ECU monitoruje prędkość silnika. Gdy tylna klapa napotyka przeszkody, prędkość silnika spada poniżej ustawionego limitu. W tym samym czasie wzrasta pobór prądu silnika, a zasilanie silnika jest odwracane, tak że tułów porusza się w przeciwnym kierunku. Podstawową konstrukcją elektrycznej klapy tylnej są dwa drążki napędowe trzpieniowe. Drążek napędowy składa się z wewnętrznej rury i zewnętrznej rury. Silnik i przekładnia w rurze wewnętrznej napędzają gwintowane wrzeciono. Wrzeciono gwintu porusza się na nakrętce, która jest przymocowana do wnętrza zewnętrznej rurki. W odniesieniu do działania podpory elektrycznej, wrzeciono elektryczne wewnątrz podpory steruje pracą sprężyny bagażnika. Wykwalifikowana elektryczna klapa tylna powinna spełniać funkcję inteligentnego wykrywania przeszkód i hamowania awaryjnego. Kiedy tylna klapa napotyka przeszkodę, może być automatycznie wycofana, aby zapobiec spaleniu się silnika i uniknąć przypadkowego przyszczypnięcia lub uszkodzenia pojazdu.

Double Pole (Rod) / Singe Pole (Rod), Czym się różnią?

Pojedynczy biegun (pręt): Pojedynczy biegun jest twórcą elektrycznej klapy tylnej i jest to elektryczna klapa tylna pierwszej generacji. Słup elektryczny zastępuje jeden z prętów hydraulicznych tylnej klapy, aby zidentyfikować sygnał komputera samochodu. Na koniec, naciskając oryginalny przycisk samochodu lub przycisk otwierania tylnej klapy, aby otworzyć / zamknąć klapę bagażnika. Ale jakie są zalety i wady pojedynczego bieguna?

  • Zalety: Właściciele samochodów mogą go kupić po niższej cenie, ponieważ do pracy potrzebny jest tylko jeden pręt, a koszt jest tańszy.

  • Wady: Pojedynczy słup ma tylko jeden pręt podtrzymujący. Klapa tylna jest otwierana przez silnik elektryczny w pręcie podtrzymującym. Istnieją jednak pewne ukryte zagrożenia i braki dla SUV-ów

Tylne drzwi SUV-a są zwykle bardzo ciężkie, a niektóre mają ponad 100 kilogramów. Tylko jeden pręt podtrzymujący nie jest wystarczająco mocny, aby utrzymać podparcie, co skutkuje niejednorodną siłą. Czas użyteczności nie przekroczy 2 miesięcy. Nie tylko zdeformuje się tylna klapa, ale także zawias. Będzie to miało ogromny wpływ na bezpieczeństwo właściciela samochodu.

Podwójny biegun (pręt): Podwójny biegun rozwija się na podstawie pojedynczego bieguna. Użycie podwójnego bieguna nie spowoduje pewnych problemów, jak wyżej wspomniano.

W tej chwili wielu ludzi zapyta, dlaczego producenci nie produkują podwójnego bieguna? Dlaczego nie wszyscy używają podwójnego bieguna?

1. Koszt jednego bieguna jest niższy. A jeśli samochód z lżejszymi tylnymi drzwiami korzysta z jednego bieguna, wszystkie problemy będą znacznie mniejsze.
2. Konwersja pojedynczego bieguna na dwubiegunowy nie polega tylko na zwiększeniu pręta, musi być zsynchronizowana z oprogramowaniem. Na przykład musi dostosować parametry tak, aby prędkość dwóch prętów była stała. Pod względem rozwoju produktu nie tylko wzrost kosztów, ale także wymaga dużej ilości energii na badania i rozwój oraz wymaga wysokich technologii. Dlatego wielu producentów produkuje tylko jeden słup.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)