Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyMiękkie drzwi samochodu

Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją

Chiny Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją dostawca
Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją dostawca Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją dostawca Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją dostawca Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją dostawca

Duży Obraz :  Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-BE001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 200000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Buick Envision Rok: 2018
Gwarancja: 3 lata typu: Precyzyjne części
Status: Lewe i prawe drzwi Funkcja: Blokada bezpieczeństwa

Buick Envision Elektryczne, automatyczne drzwi ssące z trzyletnią gwarancją

Interpretacja zasady działania rynku drzwi samochodu elektrycznego z bliska

Interpretacja zasady działania elektrycznych drzwi ssących na rynku Elektryczne drzwi ssące są powszechnie stosowane w luksusowych samochodach luksusowych, takich jak Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Audi A8, Audi Q7, Maybach, Crown Top (13. generacja) , Lexus LS seria, Bentley wszystkie modele, Land Rover Range Rover 4 generacji najlepszy mecz, Zotye Z700 i tak dalej.

Jednak zasadą działania oryginalnego samochodu z elektrycznymi drzwiami ssącymi jest zainstalowanie pierścienia elektromagnetycznego w ramie drzwi lub krawędzi panelu drzwi. Kiedy drzwi są otwarte, prąd przepływa przez cewkę, tworząc pole elektromagnetyczne, tak że drzwi są blisko ramy drzwiowej z powodu działania siły magnetycznej. W tym czasie jest on automatycznie zasysany. Muszę powiedzieć, że z elektrycznymi drzwiami ssącymi jest to bardzo wygodne. Jednak elektryczne drzwi ssące luksusowych samochodów luksusowych są przyciągane magnetycznie. Ta moc wynosi około 600 sztuk bydła (61 kilogramów). Jeśli zostanie złapany przez elektryczne drzwiczki ssące, jest odpowiednikiem dorosłego, który nosi żelazne buty i stoi na palcu.

Niespodziewanie pojawiły się zagraniczne doniesienia prasowe, że właściciel był ściskany przez elektryczne drzwi ssące. Jednak wraz z postępem nauki i technologii oraz rozwojem czasów, w Chinach istnieją już przedsiębiorstwa specjalizujące się w badaniach i rozwoju elektrycznych drzwi ssących.

Co więcej, zasada działania elektrycznego zamka drzwi samochodu jest zupełnie inna. To nie jest siła magnetyczna. Po wymianie oryginalnego bloku zamka samochodowego, napęd silnikowy końca sterującego automatycznie zaciska blokadę z pozycji semi-lock do pozycji pełnego zablokowania, tak że drzwi automatycznie wciągają się, aż drzwi zostaną automatycznie zamknięte. Całkowicie zamknięty. W trakcie pracy z elektrycznymi drzwiami ssącymi możliwe jest kontrolowanie siły ssania zgodnie z czujnikiem po wielokrotnych testach, aby zapobiec przyciśnięciu palca.

Jest to profil inteligentnych drzwi elektrycznych, który jest antyprzecięciowy z czterech aspektów. Siła adsorpcji: ponad połowa powierzchni rynku; kontrola liniowa: analiza krzywej anomalii prądu, dokładne i terminowe wykrywanie anomalii liniowych; czas adsorpcji: o 175% dłuższy niż produkty rynkowe, wolne koszenie, wydłużenie czasu reakcji; Odpowiedź adsorpcji: 30 razy krótsza niż średnia rynkowa 50%, bardziej wrażliwa, prędkość; zmniejszyć prawdopodobieństwo uszczypnięcia z tych czterech aspektów, zwiększyć czas reakcji. Sprawiają, że właściciele i pasażerowie samochodów są bezpieczniejsi i bezpieczniejsi w użyciu.

Jako przykład wykorzystaliśmy markę samodzielnych, magnetycznych, elektrycznych drzwi ssących i zamontowanego z tyłu inteligentnego elektrycznego klipsa do drzwi ssących. Widzimy efekt przeciwzłamaniowy elektrycznych drzwi ssących, uważam, że widać, że siła oryginalnych, samodzielnych elektrycznych drzwi ssących jest znacznie większa niż w przypadku obecnych inteligentnych elektrycznych drzwi ssących. Czy istnieje firma, która rozwija inteligentne drzwi z napędem elektrycznym w Chinach?

Dlaczego chcesz zainstalować elektryczną klapę tylną? Zalety zamykania drzwi elektrycznych auta

Dlaczego chcesz zainstalować elektryczną klapę tylną? Z powodu niedogodności w codziennym życiu. Gdy drzwi nie są zamknięte, napęd silnika na końcu sterowania. Blokada jest automatycznie dokręcana z położenia semi-lock do pozycji pełnego zablokowania, tak że drzwi automatycznie wciągają się, aż całkowicie się zamkną, co znacznie ułatwia żywy pojazd. Doświadczenie wzrosło o więcej niż jedną ocenę.

1. Bezpieczeństwo

Unikanie zagrożeń bezpieczeństwa spowodowanych brakiem szczelności drzwi, może zapobiegać wypadkom, takim jak zamykanie drzwi, i zawsze zapewniać bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie. Jednocześnie rozsądny zakres adsorpcji 6 mm, zamknięty obszar nie będzie łatwo utrudniony, a drzwi mogą być skutecznie zamknięte, a użytkownik jest bezpieczniejszy i bezpieczny w użyciu.
2. Inteligencja
Po prostu pchnij drzwi i pchnij drzwi do pozycji pół-blokady, system przejmie pozostałą pracę. Nie ma stagnacji w procesie zamykania drzwi, a praca jest zakończona sprawnie, a niezawodność zamka drzwi jest zapewniona podczas wyzwalania rąk.
3. Zdrowie
Gdy drzwi dotkną ciała, pomoc do napinania zacznie zamykać drzwi i delikatnie je dokręcać. Nie trzeba znosić "potężnego koszmaru", proces zamykania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo i nie ma hałasu, żegnają nudny huk i zapewniają użytkownikom gwarancję zdrowia.
4 Elegancki
Delikatnie zamknij drzwi, powoli poczuj niespotykany dotyk światła, pożegnaj się z tępym hukiem, zwiększ wygodę i spraw, aby działanie zamykające i dźwięk były bardziej eleganckie. Elektryczne drzwi zasysające zapewniają użytkownikom komfortowe i eleganckie wrażenia z jazdy samochodem.
5 Wyróżniający
Jako cecha luksusowych samochodów, jest obecnie używany w samochodach Mercedes-Benz S, BMW serii 7, Maybach, Bentley i innych. Gdy drzwi nie są zamknięte, drzwi automatycznie się pociągną, aż do całkowitego zamknięcia. Proces blokowania drzwi sprawia, że ​​ludzie czują się komfortowo, a dźwięk jest wyjątkowo jasny, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe doznania w wysokiej jakości atmosferze.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)