Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySoft Close Automatic

Nissan Slyphy Anti Pinch Auto części zamienne Samochodowe miękkie Zamknij automatyczne drzwi ssące

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Nissan Slyphy Anti Pinch Auto części zamienne Samochodowe miękkie Zamknij automatyczne drzwi ssące

Chiny Nissan Slyphy Anti Pinch Auto części zamienne Samochodowe miękkie Zamknij automatyczne drzwi ssące dostawca
Nissan Slyphy Anti Pinch Auto części zamienne Samochodowe miękkie Zamknij automatyczne drzwi ssące dostawca Nissan Slyphy Anti Pinch Auto części zamienne Samochodowe miękkie Zamknij automatyczne drzwi ssące dostawca Nissan Slyphy Anti Pinch Auto części zamienne Samochodowe miękkie Zamknij automatyczne drzwi ssące dostawca

Duży Obraz :  Nissan Slyphy Anti Pinch Auto części zamienne Samochodowe miękkie Zamknij automatyczne drzwi ssące

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: model: KM-NS005

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 2 lub 4 zestawy w jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Nissan Slyphy Rok: 2011-2016
aplikacji: Panel drzwiowy typu: Auto Space Parts
Życie produktu: 5000 cykli

Anti Pinch Auto części zamienne Auto Soft Close Automatyczne drzwi ssące dla Nissan Slyphy

Czy jest niebezpieczny dla samochodu bez zamkniętych elektrycznych drzwi ssących?

Bardziej ostrożny przyjaciel może stwierdzić, że drzwi muszą być zamknięte dwa razy, zanim będzie można je zamknąć, delikatnie przykrywając je tam, wyciągając drzwi, zamykając je, wydaje się, że nadal jest odległość do wejścia.

Czasami tak się dzieje, kierowca zgłasza się na policję, czy będzie ryzyko dla bezpieczeństwa, nie ma znaczenia?

Dlaczego drzwi muszą być zaprojektowane, aby wymusić zamknięcie?

Zamek drzwi samochodu dzieli się na pół-zamek i pełny zamek

W rzeczywistości zamek drzwi tego samochodu jest zaprojektowany w ten sposób, jeden nazywa się semi-lock, drugi nazywa się full lock.

Pół-zamek jest tym, co powiedziałem właśnie teraz, to jest kliknięcie, drzwi są gryzione, ale ty tak w przód iw tył, więc pchnij i ciągnij, jakby wciąż było miejsce, a nie kompletny zamek.

Cały zamek jest to, że drzwi są całkowicie zablokowane, "bang", bezpośrednio na drugim biegu, nie ma sposobu, aby pchnąć lub pociągnąć za drzwi.

Prawo wymaga dwóch zamków do drzwi

Powodem jest to, że w przeciwieństwie do naszych drzwi, ma być zamknięty na jednym końcu. Zaprojektowano ją tak, by była tak skomplikowaną, dwukierunkową ulicą, i jest ukryta.

To nie znaczy, że automaker jest leniwy lub próbuje zawstydzić nas, że właściciel samochodu jest lepszy.

Przepisy krajowe są raczej obowiązkowe, podobnie jak nasze kraje. Zgodnie z normami europejskimi i niemieckimi drzwi muszą mieć dwie blokady.

Dwa zamki to podwójne ubezpieczenie dla bezpieczeństwa personelu

Został zaprojektowany, aby zapobiec niszczeniu zamka i podwójnemu ubezpieczeniu w takich wyjątkowych przypadkach.

Czasami cała pozycja zamka drzwi nie jest prawidłowo zamknięta, a drzwi są odblokowane. W tej chwili część zewnętrzna nadal może być zablokowana.

Upewnij się, że gdy mamy wypadek lub nagły wypadek, ludzie nie zostaną wyrzuceni z samochodu, ponieważ drzwi są otwarte, koncepcja podwójnego ubezpieczenia.

Czy prowadzenie samochodu bez zamkniętych drzwi jest niebezpieczne?

Cóż, semi-lock, często występuje, gdy drzwi są zamknięte, gdy siła jest zbyt lekka, aby "kliknąć" tak szybko, a nie kiedy "bang" jest tak krótki, to jest kiedy jest zdjęty.

Przede wszystkim poznajmy najpierw produkt elektrycznych drzwi ssących.

1. Gdy drzwi znajdują się w odległości około 6 milimetrów od zamka drzwi, silnik uruchomi silnik, aby pociągnąć drzwi i cicho je zacementować, a następnie część zamka drzwi automatycznie powróci do pierwotnej pozycji.

2. Tradycyjne drzwi samochodu przyjmują bezwładnościowe urządzenie blokujące grawitację, które wymaga dużej siły, aby całkowicie się zamknąć. To nie tylko spowoduje duży hałas, ale także sprawi, że powietrze w zamkniętym samochodzie wytworzy wysokie ciśnienie w jednej chwili, tak że błona bębenkowa i ciało będą czuć się niekomfortowo i dyskomfort. Po zainstalowaniu inteligentnych elektrycznych drzwi ssących, ten dyskomfort może zostać skutecznie usunięty. Zwłaszcza w wąskim miejscu parkingowym wystarczy lekko zamknąć drzwi, a elektryczne drzwi ssące zamykają się automatycznie, co jest wygodne i wygodne.

3. Elektryczne drzwi ssące można ogólnie skonfigurować tylko w przypadku luksusowych samochodów wysokiej klasy. Inteligentne elektryczne drzwiczki ssące mogą również zapewnić najwyższą jakość, wygodę, wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Użyj instrukcji:


Absorpcja automatyczna: gdy samochód jest stacjonowany w samochodzie, silnik uruchomi silnik, gdy drzwi zostaną przesunięte na odległość blokady drzwi o około 6 milimetrów. Silnik będzie ciągnął drzwi szczelnie do drzwi i zamyka drzwi, aby zakończyć zamknięcie; blokada drzwi samochodu automatycznie wraca do pierwotnej pozycji. Drzwi można otworzyć ponownie w dowolnym momencie.

Zamykanie ręczne: po ręcznym zamknięciu zamka drzwi funkcja ssania drzwiczek zasysających będzie działać tak, aby drzwi były całkowicie zamknięte. Utrzymanie produktu


1. Nie instaluj ani nie naprawiaj produktu samodzielnie
2 instalacja lub naprawa tego produktu przez personel przeszkolony bez sprzętu elektronicznego i części samochodowych może spowodować niebezpieczeństwo.

3. nie dotykaj płynu drzwiami ssania, w przeciwnym razie może spowodować zwarcie lub uszkodzenie.

4. Nie umieszczaj elektrycznych drzwiczek ssących w miejscu bezpośrednio nasłonecznionym lub w wysokiej temperaturze przez dłuższy czas, ponieważ może to spowodować problemy.
5. użyj go w następującym zakresie temperatur. Zakres temperatury wynosi -20 stopni ~ +70, a zakres temperatury przechowywania wynosi 40 stopni C ~ + 80 stopni C.

Uwagi:


Uwaga temperatura: Podczas przechłodzenia, szczególnie w zimie, gdy temperatura jest bardzo niska, należy zwrócić uwagę na temperaturę w samochodzie, spróbuj obsługiwać produkt w normalnej temperaturze. Zwróć uwagę na wilgotność: jeśli produkt napływa, może wpływać na normalne użytkowanie tego produktu. Zwróć szczególną uwagę podczas mycia samochodu.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)