Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyElektryczne drzwi zasysające

Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją

Chiny Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją dostawca
Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją dostawca Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją dostawca Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją dostawca

Duży Obraz :  Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: ED-TL001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 4 szt. W jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych po złożeniu depozytu
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Toyota Levin Rok: 2017
Gwarancja: 3 lata, 100 000 km typu: Modernizacja
Status: Produkcja seryjna silnik: Japonia importowała silnik Mabuchi

Toyota Levin 2017 Universal Car Soft Door Closer z 3-letnią gwarancją

Jak działają elektryczne drzwi ssące dla milionów luksusowych samochodów

Czy często odczuwasz zakłopotanie: nie jest łatwo zamknąć drzwi i delikatnie popychać i martwić się o brak skrupułów? A może czujesz się nieswojo siedząc w samochodzie, gdy ktoś zamyka drzwi? Trzeba zatrzasnąć drzwi, aby zamknąć drzwi, ponieważ drzwi muszą pokonać pewną reakcję uszczelniania (ciśnienie w samochodzie), więc zwykle konieczne jest zatrzaśnięcie drzwi w celu zamknięcia drzwi. Aby rozwiązać ten wspólny problem drzwi "wyścigowych" i poprawić komfort całego samochodu, firma KaiMiao opracowała i wyprodukowała seryjnie elektryczny system drzwi ssących, który jest pierwszym przypadkiem w niezależnej branży marek.

Co to jest elektryczny system drzwi ssących?

Elektryczne drzwi ssące są wygodną i bezpieczną konfiguracją dla luksusowego sedana: jeśli drzwi nie zostaną całkowicie zamknięte, drzwi zostaną automatycznie zasysane w celu całkowitego zamknięcia. Zasada działania może być opisana po prostu jako: kiedy drzwi są zamknięte do położenia półzamkniętego w trybie ręcznym, zamek drzwi wysyła sygnał półzamknięcia do modułu kontroli ssania, a moduł sterowania ssaniem informuje silnik ssący wykonać polecenie ssania. W tym momencie drzwi zostaną pociągnięte przez silnik automatycznie zamknięty do pozycji pełnego zamknięcia.

Kiedy drzwi są zamknięte do położenia pół-blokady, czujnik przesyła sygnał pół-blokady do modułu sterującego drzwiczek ssących, a następnie moduł sterujący wysyła polecenie ssania do siłownika zasysającego, który zaczyna ciągnąć drzwi do pełna zamek. Czas zakończenia całej akcji będzie kontrolowany w ciągu 1,5 sekundy.

Najważniejszą częścią elektrycznego systemu drzwi ssących jest zamek drzwi absorpcyjnych. Na tym etapie grupa KaiMiao pomyślnie opracowała i ma trzy generacje produktów z przyssawkami. W porównaniu z poprzednią generacją, blokada ssania każdego pokolenia dokonała oczywistego postępu. Główną cechą pierwszej generacji blokady ssania jest zewnętrzny silnik ssący, a kontrola całego układu jest jednym pojedynczym modułem sterującym. Główną cechą drugiej generacji blokady ssania jest zewnętrzny silnik ssący, wewnętrzny moduł samokontroli w silniku, wewnętrzny i zewnętrzny otwór do mechanicznego otwierania, główną cechą trzeciej generacji blokady ssania jest wbudowany silnik ssący i moduł sterujący, a także otwarcie wewnętrzne i zewnętrzne są otwarte.

W celu zapewnienia, że ​​blokada ssania może być utrzymywana w normalnym stanie w różnych warunkach jazdy i złożonym stanie użytkowania, należy przeprowadzić weryfikację prób o wysokiej gęstości i wysokim poziomie trudności dla każdej blokady ssania.

Główne projekty walidacji obejmują:

Test 1.rain: automatyczna blokada ssania przez długi czas w deszczu, będzie przeziębić?
2. test obciążenia: automatyczna blokada ssania jest lewy i prawy pociągnąć łuk, czy ramię złamie się?
3. test mokry i gorący wysokiej i niskiej temperatury: elektryczny zamek ssący w ciągu 5 godzin, aby spróbować "człowieka zimno i ciepło", czy "rdzeń" może być zepsuty?
4. test wytrzymałościowy: wielokrotnie potrząśnij głową 100000 razy, może dać ziemi 20 stylów.
5.dokonalna kontrola niezawodności: 30 000 kilometrów wszystkich nawierzchni, czy ten koleś może żyć?

Cztery elektryczne konfiguracje ssania są głównie w bardziej luksusowych modelach. Jednak Grupa KaiMiao stopniowo zastosowała konfigurację do wielu modeli, która jest liderem w całej branży motoryzacyjnej i stopniowo poprawi swoją konkurencyjność na rynku. Wraz z rozwojem przemysłu samochodowego, zapotrzebowanie rynku na konfigurację samochodową staje się coraz wyższe, konfiguracja drzwi elektrycznych z czterema drzwiami zapewni konsumentom większy komfort i wygodę.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)