Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyElektryczne drzwi zasysające

Toyota Corolla 2017 Auto Części zamienne Soft Close Automatic System For Car

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Toyota Corolla 2017 Auto Części zamienne Soft Close Automatic System For Car

Toyota Corolla 2017 Auto Spare Parts Soft Close Automatic System For Car
Toyota Corolla 2017 Auto Spare Parts Soft Close Automatic System For Car Toyota Corolla 2017 Auto Spare Parts Soft Close Automatic System For Car Toyota Corolla 2017 Auto Spare Parts Soft Close Automatic System For Car

Duży Obraz :  Toyota Corolla 2017 Auto Części zamienne Soft Close Automatic System For Car

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: ED-TC002

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 4 szt. W jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych po złożeniu depozytu
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Toyota Corolla Rok: 2017
aplikacji: Automatyczne drzwi Gwarancja: 3 lata, 100 000 km
materiał: Metale, tworzywa sztuczne, sprzęt Pokrycie zewnętrzne: PBT + włókno szklane
High Light:

soft close automatic

,

soft close car doors

Toyota Corolla 2017 Auto Części zamienne Soft Close Automatic System For Car

Dlaczego elektryczne odkurzacze samochodowe przestają zaciskać? Jak to działa?

Samozacisk to na ogół ssanie mechaniczne. Język blokady ma dwie pozycje. Gdy drzwi są zamknięte do połowy, język blokady jest napędzany przez silnik wewnątrz zamka, drzwi są zaczepione do pozycji pełnego zablokowania, a silnik zamka przestaje działać. Odległość zasysania blokady drzwi jest bardzo krótka, nasz produkt ma około 6 mm.

Samozasysające zamki nie mają właściwości samozasysających, przynajmniej nie w zamkach, które widziałem. Myślę, że jest to wynikiem połączenia ryzyka i kosztów. Tylko wtedy, gdy drzwi są zamknięte do 6 mm od pozycji pełnego zablokowania (to jest pozycji pół-blokady), blokada zaczyna być zasysana. W tym momencie palce nie mieszczą się łatwo w drzwiach (możesz spróbować na bocznych drzwiach samochodu, bez samozasysania, ale musi to być blokada poziomu 2). Gdyby ręka została wcześniej umieszczona, drzwi nie mogłyby osiągnąć pozycji do połowy. Możliwe jest również zapobieganie zaciskom, takim jak mierzenie prędkości silnika, prądu lub instalowanie zacisków w określonych miejscach, ale przy zwiększonych kosztach. Linia samochodowa Branża jest bardzo wrażliwa na koszty, nawet luksusowe samochody, które są bardzo ekskluzywne.

Jeśli chodzi o zaciskanie, jeśli jest to drzwi elektryczne, w rzeczywistości są zaciski na całej drodze otwierania i zamykania drzwi. Wiele systemów przyjmuje jednocześnie konstrukcję sprawdzania prędkości silnika lub prądu zacisku. Mimo to, te środki zaciskowe zostały wyłączone podczas kilku milimetrów przesuwu, w którym zadziałała blokada ssania, ponieważ system nie mógł stwierdzić, czy napotkano uszczelkę samochodu, czy inne przeszkody.

Elektryczne drzwi ssące wykorzystują siłę elektromagnetyczną do całkowitego zamknięcia prawie zamkniętych drzwi, co pozwala na delikatne zamknięcie drzwi. Uzasadnienie technologii jest proste: po prostu zamknięcie dowolnych drzwi, system automatycznie przejmie resztę pracy. Żadnego hałasu. Większy komfort, ale także miłość do samochodu bardziej głośnego.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, gdy elektryczne drzwi ssące samochodu są zamknięte?

Spadające drzwi mają wpływ na części drzwi. Jeśli elektryczne drzwiczki ssące, do odległości 6 mm, drzwi zostaną zasysane. Ponadto moc oryginalnej fabryki wynosi około 60 kg. Nie umieszczaj telefonu komórkowego w środku podczas zamykania drzwi, będzie bolało.

Zasada działania elektrycznych drzwi ssących

Cewka elektromagnetyczna jest zainstalowana na ramie drzwi (lub krawędzi płyty drzwi). Kiedy drzwi się otwierają, prąd przepływa przez cewkę, która tworzy pole elektromagnetyczne. W wyniku działania siły magnetycznej, gdy drzwi znajdują się blisko ramy drzwi, drzwi są automatycznie zasysane.

Korzyść dla instalacji jednej elektrycznej bramy ssącej dla ukochanego samochodu

Po pierwsze, drzwi mogą zostać automatycznie zamknięte, co oznacza, że ​​kierowca nie musi wielokrotnie kręcić drzwiami, aby potwierdzić, że drzwi są zamknięte.
Po drugie, załóżmy, że pasażerowie nie są w stanie zamknąć drzwi, takich jak dzieci, którzy po prostu zamykają drzwi, a system przejmuje resztę pracy. Jest to również bardzo wygodne dla właścicieli samochodów płci żeńskiej, o ile drzwi mogą być delikatnie zamknięte, aby pokazać kobiecy styl.
Po trzecie, trzaskanie drzwiami jest zbyt bolesne, a elektryczne drzwi ssące mogą zmniejszyć sytuację. Wierzę, że właściciele poczują ból serca, gdy zobaczą, jak inni wysiadają z samochodu. To jest mój samochód, moje serce jest tak gwałtowne. Elektryczne drzwi zasysające są inne, za każdym razem tak długo, jak światło, aby automatycznie pociągnąć, nie trzeba go wyrzucać. Nie tylko oszczędzaj wysiłek, ale także chroń samochód, wygrywaj!

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)