Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyElektryczne drzwi zasysające

Slam - zamiennik zamka drzwi samochodowych Miękkie zamki drzwi dla Honda Vezel

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Slam - zamiennik zamka drzwi samochodowych Miękkie zamki drzwi dla Honda Vezel

Slam - Stop Car Door Panel Replacement Soft Door Closer For Honda Vezel
Slam - Stop Car Door Panel Replacement Soft Door Closer For Honda Vezel Slam - Stop Car Door Panel Replacement Soft Door Closer For Honda Vezel Slam - Stop Car Door Panel Replacement Soft Door Closer For Honda Vezel

Duży Obraz :  Slam - zamiennik zamka drzwi samochodowych Miękkie zamki drzwi dla Honda Vezel

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: KM-HV101
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 4 szt. W jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych po złożeniu depozytu
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Honda Vezel Rok: 2015-2017
typu: Kategoria modyfikowalności Wymuś sprzęt: Wysoce wytrzymałe przekładnie aluminiowe
Przekładnia: Materiał polioksymetylenowy Funkcja: Technologia Soft-Close, Anti-Clamp, DC Displacing
High Light:

soft close automatic

,

bmw soft close doors

Honda Vezel 2015-2017 Slam-Stop Car Door Soft Closer, Soft Close Door

Jaki jest najpopularniejszy produkt na rynku motoryzacyjnym rynku części zamiennych?

Silny krąg znajomych udzieli odpowiedzi, W ciągu ostatnich 1 miesięcy, Elektryczne drzwi ssące opracowane przez elektronikę KaiMiao Group przyciągnęły uwagę wszystkich. Zostań najpopularniejszą ostatnio zainstalowaną elektroniką.

Czym są elektryczne drzwi zasysające?

Wysokie technologie i wysokopoziomowe drzwi wlotu powietrza są najczęściej spotykane w pojazdach o wysokich osiągach. Jaką czarną technologią są elektryczne drzwi ssące?

Część 1 - forma produktu jest prosta.

Przed funkcjonalnym doświadczeniem, grupa KaiMiao Przedstawcie Państwu produktową formę elektrycznych drzwi ssących, która jest głównie podzielona na skrzynkę silnika i głowicę blokującą.

Montaż skrzynki silnikowej i głowicy blokującej do drzwi. Gdy drzwi dotkną ciała, dokręć urządzenie pomocnicze i zacznij zamykać drzwi i ciągnąć je mocno. Urządzenie napędowe układu blokady drzwi automatycznie napina zamek z pozycji półblokującej do pozycji pełnego zablokowania. I nie rób hałasu, Podłącz linię łączącą zamek i motor box, aby zapobiec zginaniu podczas instalacji. Aby uniknąć zamknięcia zamknięcia drzwi.

Od formy i zasady działania produktu Elektryczne drzwi ssące wydają się proste, ale drzwi jako produkt bezpieczeństwa i związane z nim produkty są oczywiście "nie takie proste".

Pierwsza głowica zamka jako element precyzyjny. Produkcja wymaga zaawansowanego wsparcia sprzętowego od początku formy. I dziesiątki tysięcy testów zapewniających stabilną jakość produktu.

Part2 - prawdziwe wrażenia z gry

Po zapoznaniu się z formą elektrycznego produktu drzwi zasysających, Poznaj rzeczywistą funkcję wspólnych elektrycznych drzwi ssących, Badanym pojazdem, który wybraliśmy jest nasz GS8. Mocne drzwi samochodu są cięższe. To może dobrze odzwierciedlać różnicę między tradycyjnymi drzwiami a elektrycznymi drzwiami ssącymi.

Scena 1: elegancka i uprzejma dla dżentelmena

W pracy i życiu nieuchronnie będzie zadaniem wysyłania i wysyłania przywódców. Lub "dzięki uprzejmości" otwierania drzwi dla kobiety, Tradycyjne drzwi zamykają się, ponieważ ciężar drzwi jest inny, Przy zamykaniu drzwi , łatwo było nam być trochę silniejszym.

Następnie siła uderzenia wytwarzana przez ten tryb zamykania, Oprócz łatwego powodowania luźnych i podatnych na uszkodzenia elementów uszczelnienia drzwi, Powietrze w zamkniętym samochodzie generuje w danym momencie wysokie ciśnienie powietrza. Nastąpi duży hałas. Aby poczuć nieprzyjemne i niewygodne ucho i ciało.

Pomyśl o tym czasie, czy to dla klientów wiodących do zamknięcia drzwi. Do tego rodzaju sceny funkcja elektrycznych drzwi ssących jest oczywista, delikatna, wygodna.

Scena 2: kobiecie łatwiej jest zamknąć drzwi

Teraz coraz więcej właścicieli samochodów płci żeńskiej, ale z powodu ciężkich drzwi i innych powodów. Drzwi samochodu mogą być ciężką pracą dla właścicielki samochodu. Jeśli nie będziesz się zbytnio starał, nie będziesz zbyt pochylony.

Jeśli masz samochód z elektrycznymi drzwiami ssącymi, problem jest całkowicie nieistniejący, zejdź z samochodu i zamknij drzwi z wdziękiem.

Scena 3: zamknięcie drzwi nie musi "otwierać"

Obecnie miejsca parkingowe w dużych miastach są bardzo częste. Trudno jest wysiąść na małej przestrzeni. Po wyjściu z samochodu przestrzeń jest zbyt mała, aby zamknąć drzwi.

Jeśli tym razem drzwi elektryczne są używane, zawstydzenie nie stanowi problemu. Zautomatyzowane blokowanie w wąskiej przestrzeni. Zamknięcie drzwi nie uwzględnia odległości drzwi.

Poza scenami często spotykanymi powyżej, Elektryczne drzwi ssące mogą również rozwiązać problem problemu drzwi zewnętrznych.

W tym samym czasie, jeśli są drzwi kobiety w ciąży, drzwi są zamknięte. Można również uniknąć wpływu hałasu i chwilowych zmian ciśnienia spowodowanych przez ciężkie drzwi.

W lecie:

Elektryczne drzwi zasysające mogą rozwiązać problem wpływu tradycyjnych "zamkniętych drzwi" na większy wysiłek. "Uszkodzenie zamkniętych części drzwi", "duży hałas", Aby ludzie czuli się niekomfortowo "i tak dalej." Mogą zapewnić użytkownikom komfortowe uczucie bycia wysokim.

Takie funkcjonalne doświadczenie jest oczywiste i łatwe do wprowadzenia na rynek. W tym samym czasie potrzebuje technologii instalacji i naprawy, może przynieść więcej premii dostawcom rynku pocztowego. Dlatego uwaga drzwi ssących jest rozsądna.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)