Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyElektryczne drzwi zasysające

Zestaw zamykanych drzwi samochodowych Audi A4L do drzwi przeciwdużycowych Anti-Clips do samochodów luksusowych

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Zestaw zamykanych drzwi samochodowych Audi A4L do drzwi przeciwdużycowych Anti-Clips do samochodów luksusowych

Audi A4L Soft Close Car Door Kit Suction Doors Anti - Clips For Luxury Cars
Audi A4L Soft Close Car Door Kit Suction Doors Anti - Clips For Luxury Cars Audi A4L Soft Close Car Door Kit Suction Doors Anti - Clips For Luxury Cars Audi A4L Soft Close Car Door Kit Suction Doors Anti - Clips For Luxury Cars

Duży Obraz :  Zestaw zamykanych drzwi samochodowych Audi A4L do drzwi przeciwdużycowych Anti-Clips do samochodów luksusowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: KM-AA103
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 4 szt. W jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych po złożeniu depozytu
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Audi A4L Rok: 2015-2017
typu: samochodowe części zamienne Funkcja: Technologia Soft-Close, Anti-Clamp, DC Displacing
Pokrycie zewnętrzne: PBT + włókno szklane silnik: Japonia importowała silnik Mabuchi
High Light:

bmw soft close doors

,

soft close car doors

Audi A4L 2015-2017 Uniwersalny automatyczny gładki samochód drzwi bliżej, automatyczny samochód miękki Zamknij drzwi

Dlaczego elektryczne drzwiczki ssące mogą zapobiegać blokowaniu zacisków?

Elektryczne drzwi ssące to komfortowa i bezpieczna konfiguracja powszechnie stosowana w luksusowych samochodach. Gdy drzwi nie zostaną zamknięte, drzwi zostaną automatycznie wchłonięte. Elektryczne drzwi ssące mają wiele udogodnień, aby zapewnić właścicielowi wygodniejsze wrażenia z jazdy.

Jednak tradycyjne drzwi elektryczne ma inne ważne ukryte niebezpieczeństwo. Łatwo skrzywdzić rękę, W ostatnich latach wiadomości o elektrycznych drzwiach ssących są częste. Oto przykład:

26 lutego br. schweineberg, która mieszka w Północnym Państwie, schodzi z drogi do innego samochodu. Stała na drzwiach swojego samochodu. Dłoń na klamce drzwi. Ponieważ jest bardzo wąska, zamknęła drzwi tylko jedną przyszytą. Kciuk został nieumyślnie umieszczony w drzwiach. Ponieważ drzwi są blisko stanu zamkniętego, uruchamiane jest elektryczne urządzenie ssące. Wielka siła ścisnęła bezpośrednio kciuk. I obcięta część została całkowicie zdeformowana, Nie można jej uszyć, aby kontynuować używanie, Ms. Schweineberg powiedziała, że ​​do dziś czuje ból fantomowej kończyny. Halucynacje drętwienia kciuka często mogą być odczuwalne.

Czym jest ssanie zwykłych elektrycznych drzwi ssących?

Dlaczego dłoń zaciskowa drzwi elektrycznych jest tak mocna? W tym czasie powinniśmy przeanalizować zasadę jej konstrukcji. Elektryczne drzwi zasysające sterują zamykaniem drzwi przez zasilanie i pękanie. Ościeżnica (lub krawędź płyty drzwi) wyposażona w cewkę elektromagnetyczną. Po otwarciu drzwi przez cewkę przechodzi prąd elektryczny. W ten sposób powstaje pole elektromagnetyczne z powodu siły magnetycznej. Gdy drzwi zamkną się bliżej ościeżnicy, drzwi zostaną automatycznie zasysane.
Producenci mówią, że jeśli chcesz całkowicie zamknąć drzwi, musisz użyć dużo siły, drzwi "zrzutu" dziesiątki centymetrów, aby zamknąć, Ścieżka drzwi jest zbyt krótka, ponieważ drzwi są zamknięte.So więcej siły jest potrzebny, aby utrzymać drzwi zamknięte. Moc tradycyjnych elektrycznych drzwi ssących wynosi około 600 sztuk bydła (61 kg), jeśli jest uwięziona przez elektryczne drzwi ssące, jest to równoważne z umieszczeniem na palcu przez dorosłego z żelaznymi butami na jednej nodze.

Grupa KaiMiao Jak zrealizować anti-clamp w automatycznym systemie ssącym?

Czujnik Holzer jest używany do drzwi elektrycznych ssących z przeciwkrzywem, może wykrywać prędkość obrotową silnika pomocniczego, i rzutowany na elektryczne drzwiczki ssące z funkcją dostosowywalną do wielu zastosowań, może również dokładnie wykryć natężenie prądu w elektronice obwód. Kiedy prąd przekroczy próg w pętli, rozkaz zostanie wysłany, aby zatrzymać / odwrócić silnik. (To jest, gdy są obce obiekty i zakłócenia itp.)

Poprzez badania naukowe, moc automatycznego systemu ssącego wynosi około 150-200 krów (15-20 kilogramów), występuje niewielki ból w palcu dorosłego.

Automatyczny system zasysający po instalacji, Drzwi znajdują się zaledwie 6 milimetrów od pozycji pełnego zablokowania (to jest pozycja pół-blokady), Blokada zaczęła absorbować, Ta odległość jest na ogół mniejsza niż grubość palca dorosłych mężczyzn. To znaczy, że nie jest łatwo wejść do drzwi w tym czasie. A jeśli wcześniej włożyłem rękę, Drzwi nie mogą dosięgnąć połowy zamka.

Automatyczny system ssący, kiedy drzwi sięga połowy blokady, strefa czasowa różni się od innych produktów na rynku. Drzwi zacisnęły się i zabrzmiały powoli. Ten czas reakcji wystarczy, by złapać palce i nie zacisnąć. W pewnym stopniu zapobiega to szczypaniu dłoni.

W przypadku funkcji strony R & D testowano wolontariuszy w różnym wieku. Stwierdzono, że dłoń osoby w wieku 20-50 lat ma niewielki ból. Ból rąk u dorosłych kobiet nieznacznie wzrósł na tym etapie. Dzieci w wieku powyżej 15 lat są podobne do kobiet z łagodnym bólem.

Na początku badań i rozwoju, czujników, kontroli prędkości, hamowania, awaryjnego usuwania i innych czynników. Naprawdę jest to konstrukcja przeciwpoślizgowa, to także historyczna zmiana i przełom w historii samochodowego automatycznego systemu ssącego.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)