Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dom ProduktyElektryczne drzwi zasysające

Anti Pinch Uniwersalny automatyczny gładki samochód drzwi Bliżej dla Honda Odyssey

Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Anti Pinch Uniwersalny automatyczny gładki samochód drzwi Bliżej dla Honda Odyssey

Anti Pinch Universal Automatic Smooth Car Door Closer For Honda Odyssey
Anti Pinch Universal Automatic Smooth Car Door Closer For Honda Odyssey Anti Pinch Universal Automatic Smooth Car Door Closer For Honda Odyssey Anti Pinch Universal Automatic Smooth Car Door Closer For Honda Odyssey

Duży Obraz :  Anti Pinch Uniwersalny automatyczny gładki samochód drzwi Bliżej dla Honda Odyssey

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KaiMiao
Orzecznictwo: 3C, TS16949, ISO
Numer modelu: ED-HO001
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 4 szt. W jednym pudełku kartonowym
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych po złożeniu depozytu
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 20000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Honda Odyssey Rok: 2016
materiał: Metale, tworzywa sztuczne, sprzęt Znamionowy prąd roboczy: 3A (każde drzwi)
Prąd spoczynkowy: ≤0,3 mA (każde drzwi) Gwarancja: 3 lata
High Light:

soft close automatic

,

soft close car doors

Anti Pinch Uniwersalny automatyczny gładki samochód drzwi Bliżej dla Honda Odyssey

Elektryczne drzwi, nowy trend zamknięcia samochodu!

Elektrycznie zasysane drzwi samochodowe, często w samochodach luksusowych. Jeśli nie jest doświadczony, nietrudno to sobie wyobrazić. Gdy właściciel się wysadzi, nie musisz mocno zamykać drzwi, trzasnąć drzwiami i delikatnie odłożyć drzwi z powrotem. Takie korzyści są oczywiste, jedno jest ciche, drugie jest eleganckie, a trzecie - że nie ma ukrytego niebezpieczeństwa przykrywania drzwi. Zalety ssaków elektrycznych są czymś więcej, ale czy te zalety mogą stanowić sztywne zapotrzebowanie na właścicieli samochodów?

Samochód tradycyjnie zamknięty przez tyle lat, trudno zamknąć drzwi, wymuszone drzwi wahadłowe, jakby przywykłe do cichych eleganckich drzwi, czy to takie ważne?

Czy nie jest sztywny popyt? najbardziej mówi się, że to profesjonalny sprzedawca sprzedaży w sklepie 4S i menedżer butiku, jak o tym myśleć? Jako inteligentny producent elektrycznych drzwi ssących, grupa KaiMiao Automotive Electronics organizuje wydarzenie "podróż krajoznawcza", polecając serię produktów elektroniki samochodowej z bliskiej odległości, wśród których głównym produktem są elektryczne drzwi ssące. A większość usługodawców i sklepów 4 S lubi i ceni, także elektryczność pochłania drzwi.

Butikowy dyrektor sklepu Honda 4 S, Zhang, odpowiedział na następujące pytania.

P: (przepraszam, czy drzwi elektryczne są sztywnym żądaniem właściciela?)

Odp .: "ludzie, którzy znają samochód, muszą znać wartość elektrycznych drzwi ssących, elektryczne drzwi ssące są sztywne, nie są zbędne."

P: dlaczego drzwi elektryczne ssania są sztywne?

Odp .: "sztywny popyt nie jest tą funkcją, jak dobre, lepsze produkty, jeśli konsumenci tego nie potrzebują, to nie jest sztywny popyt". Wiele osób twierdzi, że nawigacja po mapach jest absolutnie sztywnym popytem. Widziałem wielu właścicieli samochodów, którzy nie korzystają z nawigacji, ponieważ są w mieście. Sztywny popyt powinien być bolesny, jak dobra sukienka, chociaż nie chcesz ubrań, ale chcesz kupić. Sklep 4S codziennie zajmuje się właścicielem samochodu, aby wiedzieć, czego potrzebuje właściciel. To nie jest produkt, ale uczucie. Kupno samochodu, zakup samochodu to poczucie szacunku dla siebie i rodziny.

Dlaczego właściciele samochodów płacą za uczucie?

"Ci, którzy mają samochód, wszystkie samochody miłości, tym lepiej samochód więcej miłości." Jeździsz codziennie, jeździsz codziennie w drodze, nie możesz kochać tego samochodu? Samochód jest jak przyjaciel lub członek rodziny. Jest członkiem rodziny. Jesteś dobry dla samochodu, a samochód jest dla ciebie dobry. Samochody są tak ważne, że chronią cię. "

(Pozytywne elektryczne drzwi ssące z silnikiem Mapuchi firmy Mercedes-Benz BMW)

W porównaniu do urządzeń elektronicznych, takich jak nagrywarki, eleganckie zamykanie elektrycznych drzwi ssących to szacunek dla samochodów, nie tylko eleganckiej cywilizacji, ale także rodzaju miłości. Jak dokładnie działa elektryczny frajer?

Konstrukcja elektryczna bramy ssącej występuje wtedy, gdy szczelina drzwiowa w 6 mm, a właściciel automatycznie napina i zamyka. Elektryczne drzwi zasysające składają się z silnika, przekładni i kabla. Produkty elektryczne do drzwi ssących, silnik Mercedes-Benz, BMW z tym samym modelem japońskiego silnika Ma Buqi, przekładnia ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości, trwałe, niełatwe do pęknięcia. Zewnętrzna powłoka ochronna, włókno szklane, odporna na ścieranie, niełatwa do odkształcenia, temperatura pracy -40 stopni do 85 stopni.

Dlaczego elektryczne drzwiczki ssące mogą szybko zyskać ogólnokrajową popularność w sklepie 4S, a także zaspokoić psychiczne, sztywne potrzeby właścicieli samochodów, ważne jest również to, że elektryczne drzwi ssące są znacjonalizowane. Realizacja krajowych produktów samochodowych, przede wszystkim cena cywilna, nie może być wysoka, wysoka i zła. Po drugie, należy uprościć instalację. Obecnie powstaje ponad 100 modeli elektrycznych drzwi ssących, jeden model można zainstalować z jednym systemem samochodowym, a czas montażu jest bardzo krótki, a najkrótsze 20 minut można zainstalować przy drzwiach.

Idea "wytwarzania produktów na pamięć i przekazywania miłości na pamięć" jest ideą elektroniki samochodowej. To właśnie ta wizja przedsiębiorstwa promuje to inteligentne przedsiębiorstwo produkcyjne, które zawsze może wprowadzać innowacje i konsekwentnie tworzyć inteligentne produkty z właścicielami samochodów.

Jeden z szefów sklepów 4S powiedział, że tradycyjne drzwi powinny ewoluować, a każdy samochód musi być zasysany i zamknięty. Zamykanie drzwi, trzaśnięcie drzwiami, rzucanie drzwiami to niewłaściwe sposoby zamykania drzwi, a teraz muszą być zamknięte w ten sposób. Jako sklep 4 S chcemy, aby właściciele samochodów korzystali z elektrycznych drzwi ssących.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Carroll Chan

Tel: +8613532848886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)