Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPower Sliding Door

Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym

Chiny Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym dostawca
Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym dostawca Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym dostawca Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym dostawca Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym dostawca

Duży Obraz :  Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KM
Orzecznictwo: Rohs UL MSDS
Numer modelu: model: KM-PSD004

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 drzwi w 1 pudełku
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Buick GL8 28T Temperatura pracy: -35 ℃ - + 80 ℃
Działający prąd: 5A-10A Funkcja: Wolne ręce
Rok: 2017+ Gwarancja: 3 lata

Buick GL8 28T Automatycznie przesuwane drzwi przesuwne swobodnie między modelem elektrycznym / ręcznym

Czy tak proste jest zamontowanie drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym dla Twojego ulubionego samochodu?

Czy tak proste jest zamontowanie drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym?

W naszym odczuciu gwiazdy i seriale telewizyjne w programie telewizyjnym zostaną wyposażone w wysokiej klasy samochód użytkowy MPV. Te pojazdy służbowe mają zasadniczo jedną cechę: wszystkie są wyposażone w drzwi przesuwne z napędem elektrycznym. Wydaje się, że elektryczne drzwi przesuwne stały się synonimem high-endu i stały się nieodzownym narzędziem do okazji biznesowych. Jednak czy drzwi przesuwne z napędem elektrycznym naprawdę są jedynie funkcją wspierania tej okazji? Dzisiaj przedstawię krótką analizę praktycznych funkcji inteligentnych drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym.

Przyjrzyjmy się następującym scenariuszom:

scena pierwsza:

Jeździsz samochodem MPV, aby prowadzić samojeżdżącą wycieczkę z małym staruszkiem, ponieważ drzwi samochodu służbowego są bardzo ciężkie, to naprawdę nie do wytrzymania, aby starsze dzieci siedzące w tylnym rzędzie ciężko pracowały, aby je otworzyć. Po każdym zatrzymaniu musisz osobiście dostać się do osób starszych w tylnym rzędzie. Jadąc drzwiami, czy czujesz się zmęczony?

Scena druga:

Po udaniu się do ważnego klienta firmy odbierającej lotnisko, po odczuciu chłodu, klient jest gotowy do wsiadania do autobusu, musisz rzucić się do przodu, mocno pociągnąć za drzwi, poczekać, aż klient wsiądzie do autobusu , a następnie trzasnąć drzwiami i zamknąć tylną klapę. Kiedy dotarłem do celu, musiałem wytropić i otworzyć drzwi dla klienta. Czy to jest bardzo kłopotliwe?

Scena trzecia: Prowadząc rodzinę do centrum handlowego, dziecko ciągle wsiada do pociągu i wysiada z samochodu, gdy drzwi są zamknięte, nie zwraca się uwagi, prawie złapie dziecko, po wsiadaniu do autobusu, ponieważ siła nie jest wystarczy, drzwi nie są zamknięte, droga jest odnaleziona Drzwi są automatycznie otwierane, czy to jest zimny pot?

Jeśli masz drzwi przesuwne z napędem elektrycznym, powyższe problemy można łatwo rozwiązać. Rzućmy okiem na kilka praktycznych funkcji drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym.

Wiele trybów otwartych:

Elektrycznie przesuwane drzwi przesuwne obsługują różne oryginalne metody otwierania, takie jak oryginalny kluczyk, przycisk centralnego sterowania, klamka wewnętrzna, klamka zewnętrzna i przełącznik słupka B. Kierowca musi jedynie delikatnie nacisnąć przycisk otwierania drzwi na konsoli środkowej, a drzwi można otwierać i zamykać automatycznie, pasażerowie w tylnym rzędzie mogą łatwo otworzyć lub zamknąć drzwi przez przełącznik słupka B i uchwyt drzwi wewnętrznych lub otwórz i zamknij drzwi zdalnie za pomocą oryginalnego klucza samochodowego, a problemy z sceną pierwszą i sceną drugą można łatwo rozwiązać.

Inteligentna funkcja przeciw ucisku:

Elektrycznie przesuwane drzwi przesuwne są wyposażone w inteligentną funkcję zapobiegającą zaciśnięciu. Jeśli podczas pracy drzwi będą miały kłopoty, natychmiast uruchomi się na biegu wstecznym, aby łatwo rozwiązać problem bezpieczeństwa dziecka.

Inteligentne zamykanie drzwi:

Elektrycznie przesuwane drzwi przesuwne są wyposażone w inteligentną funkcję zamykania drzwi. System można inteligentnie wykryć. Gdy prędkość pojazdu jest większa niż 20 KM / h, drzwi zostaną automatycznie zamknięte i nie ma potrzeby wielokrotnego sprawdzania, czy drzwi są zamknięte. Podczas jazdy drzwi są automatycznie blokowane, więc nie martw się o błąd dziecka. Zagrożenia bezpieczeństwa spowodowane przez operację zapewniają większe bezpieczeństwo dla rodziny.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)