Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPower Sliding Door

Moc Side Door Ford Tourneo Części z funkcją automatyczną, przydatne i wygodne

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

Moc Side Door Ford Tourneo Części z funkcją automatyczną, przydatne i wygodne

Chiny Moc Side Door Ford Tourneo Części z funkcją automatyczną, przydatne i wygodne dostawca
Moc Side Door Ford Tourneo Części z funkcją automatyczną, przydatne i wygodne dostawca Moc Side Door Ford Tourneo Części z funkcją automatyczną, przydatne i wygodne dostawca

Duży Obraz :  Moc Side Door Ford Tourneo Części z funkcją automatyczną, przydatne i wygodne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KM
Orzecznictwo: Rohs UL MSDS
Numer modelu: model: KM-PSD009

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 drzwi w 1 pudełku
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: Ford Tourneo Rok: 2016+
Prąd gotowości: ≤3mA Gwarancja: 3 lata
typu: Części samochodowe Miejsce pochodzenia: CHINY

Moc Side Door Ford Tourneo Części z funkcją automatyczną, przydatne i wygodne

Jakie są zalety i wady drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym?

Istnieje również wiele rodzajów drzwi i każdy wie więcej o drzwiach przesuwnych z napędem elektrycznym. Boczne drzwi przesuwne są ważniejsze dla modeli MPV. Na chińskim rynku motoryzacyjnym wszyscy wiedzą to samo o drzwiach przesuwnych z napędem elektrycznym. Porozmawiajmy teraz o drzwiach przesuwnych z napędem elektrycznym!

1. Najpierw zapoznaj się z drzwiami przesuwnymi z napędem elektrycznym

Najczęstsze na drogach krajowych jest moc drzwi przesuwnych drzwi. To także tańsza furgonetka. Furgonetka to drzwi przesuwne z napędem elektrycznym. Ponieważ mikro-twarz jest używana jako mały chiński samochód, drzwi przesuwne z napędem są bardziej odpowiednie dla rynku krajowego. Podświadomie sądzę, że drzwi przesuwne z napędem elektrycznym są również tanim samochodem, samochód z przesuwanymi drzwiami z napędem elektrycznym jest również stosunkowo tani, nie ma poziomu high-end, więc wiele modeli niezależnych marek MPV w kraju nie będzie korzystało z projektu drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym, używając samochodu jak samochodu, istnieje Unikanie podejrzanych, ale joint venture MPV używa drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym, a elektryczne drzwi przesuwne, efekt marki zagranicznej, sprawia, że ​​samochód z drzwiami do drzwi przesuwnych nie jest już tak tani, a niektórzy płacą więcej dbałość o praktyczne drzwi przesuwne z napędem, nie przejmuj się drzwiami przesuwnymi Wygląd nie wpływa na jakość samochodu, nie przywiązuje zbytniej uwagi do jego wyglądu!

Zaleta drzwi przesuwnych:

Parking znajduje się na stosunkowo zatłoczonym parkingu. Zewnętrzna strona drzwi samochodu również znajduje się blisko pojazdu. Drzwi pozostawione do drzwi to nie za dużo. Drzwi można pozostawić tylko z szwem, aby pasażer mógł się włączać i wyłączać, aby łatwo było zeskrobać drugi samochód. Nie jest to również bardzo wygodne. Największą zaletą drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym jest to, że drzwi nie trzeba otwierać i można je otworzyć bezpośrednio na bok, aby otworzyć drzwi. Bez przesuwania drzwi do tyłu drzwi można otworzyć, aby zachować przestrzeń otwierania drzwi. Elektrycznie przesuwane drzwi są również wygodne dla pasażerów do wsiadania i wysiadania, co ułatwia rozładunek towarów. Odzwierciedlając praktyczność drzwi przesuwnych z napędem, jest to także największa zaleta drzwi przesuwnych z napędem!

Wada drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym:

Elektrycznie przesuwane drzwi wykorzystują tryb przesuwania do otwierania drzwi, więc zużycie części jest również stosunkowo duże, zwłaszcza zużycie gąsienic jest również bardzo mocne, łatwe do zardzewienia, wymaga również większej konserwacji, większego smarowania, aby uniknąć trudności w otwieranie przesuwane drzwi, poślizg boczny Drzwi są również stosunkowo ciężkie. Po otwarciu jest stosunkowo zmęczony. Przesuwane drzwi można otworzyć jednym naciśnięciem. Jest bardziej oszczędny w pracy. Kiedy przesuwne drzwi zostaną przesunięte do tyłu, będzie to trudniejsze. Konstrukcja drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym to także więcej niż strona. Otwarcie drzwi jest bardziej skomplikowane, usterka będzie większa, a koszt utrzymania drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym jest również wyższy. Są to ciężkie obrażenia, których boczne drzwi przesuwne nie mogą uniknąć!

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)