Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPower Sliding Door

SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne

dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna winda tylnej klapy na sprzedaż
Cześć, Florence. Przetestowaliśmy jedną klapę tylną w Hyundai Tucson. Okazało się, że jakość produktu jest dobra

—— Bolkar

oni są najlepsi na rynku, z których korzystaliśmy. tam usługa kopii zapasowej jest professiona.l

—— Pan Nolan

Im Online Czat teraz

SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne

Chiny SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne dostawca
SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne dostawca SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne dostawca SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne dostawca

Duży Obraz :  SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KM
Orzecznictwo: Rohs UL MSDS
Numer modelu: model: KM-PSD006

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 drzwi w 1 pudełku
Czas dostawy: 5 ~ 10 dni roboczych po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 20000 zestawów na momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Model samochodu: SAIC G10 Napięcie robocze: 10,5V ~ 14.5V
typu: Części samochodowe Umieszczenie w pojeździe: Drzwi przesuwne
Gwarancja: 3 lata Czas na test: 50000 razy

SAIC G10 2014+ Auto części zamienne w pełnym zakresie Inteligentne elektryczne zasuwane drzwi przesuwne

Jakie są drzwi przesuwne z napędem elektrycznym?

Drzwi przesuwne z napędem dzielą się zasadniczo na ręczne, przesuwne drzwi przesuwne i przesuwne drzwi przesuwne z napędem elektrycznym, przy czym ten ostatni koszt jest stosunkowo wysoki, jest powszechnie spotykany w modelach średniej i wysokiej klasy MPV, to jest drzwi tylnego pasażera wchodzące i wychodzące. pozostawiając samochód elektryczny zasilany przesuwne otwarte lub zamknięte. Pasażerowie wyciągają klamkę z samochodu, drzwi się otwierają, a pasażer pociągnie za klamkę wewnętrzną w samochodzie, a drzwi się zamkną.

Elektryczne urządzenie przeciwdziałające blokowaniu drzwi przesuwnych

Model użytkowy odnosi się do dziedziny techniki przeciwdziałającej blokowaniu samochodów, w szczególności do urządzenia przeciwdziałającego zaciśnięciu dla elektrycznych drzwi przesuwnych z bocznym napędem, który zawiera rdzeń indukcyjny i rowek zaciskowy z blachy. Wewnętrzne zamocowanie rdzenia indukcyjnego połączone jest z aktywną warstwą przewodzącą i stałą warstwą przewodzącą. Wnętrze aktywnej warstwy przewodzącej i przymocowana warstwa przewodząca są trwale połączone z ruchomym gołym przewodem i stałym gołym przewodnikiem. Koniec drutu i rdzeń indukcyjny jest zamocowany i połączony z arkuszem przewodzącym. Arkusz przewodzący jest wyposażony w punkt zgrzewania, a koniec przewodzącego arkusza z dala od rdzenia indukcyjnego jest zgrzany z przedłużeniem. Wewnętrzna ścianka zaciskowego rowka mocującego jest zamocowana i połączona z ciasno pasującym paskiem, boczna ścianka metalowego zaciskającego rowka jest zamocowana i połączona z kołnierzem, a zaciskające blacha jest ułożona z ramą wsporczą. Boczna ściana rowka jest trwale połączona z elektryczną taśmą rdzeniową, a rdzeń elektryczny jest zaopatrzony w otwór przelotowy. Model użytkowy jest trwale połączony z aktywną warstwą przewodzącą i stałą warstwą przewodzącą przez rdzeń indukcyjny, a następnie jest dociskany i łączony w celu utworzenia pętli, wysyła sygnały i analizuje procesor, kontrolując w ten sposób boczne drzwi przesuwne, zatrzymując jego działanie i odgrywanie roli anty-zaciskania.

Co jest przydatne przy instalowaniu jednych drzwi przesuwnych z napędem elektrycznym?

1. Prowadzisz MPV, aby zabrać starą i młodą rodzinę na wycieczkę samochodem, ponieważ drzwi samochodu służbowego są tak ciężkie, że nie możesz znieść, aby stare dziecko na tylnym siedzeniu próbowało je otworzyć. Po każdym zatrzymaniu musisz osobiście wysiąść z samochodu, aby otworzyć drzwi do starego dziecka w tylnym rzędzie. Czy czujesz się zmęczony?
2.Przejdź na lotnisko, aby odebrać ważnych klientów firmy. Po kilku uprzejmościach klienci są gotowi wsiąść do autobusu. Musisz szybko biegać do przodu i energicznie otwierać drzwi. Gdy klient wsiądzie do autobusu, zatrzaśnie tylnymi drzwiami, a następnie zatrzaśnie tylne drzwi do miejsca docelowego. Kłócić się, aby klient otworzył drzwi. Czy to nie jest kłopotliwe?

3. Przejeżdżanie rodziny do centrum handlowego, dzieci do zabawy samochodem i wysiadania, zamykanie drzwi, gdy niedbalstwo, prawie złapało dziecko, po wejściu na pokład, z powodu niewystarczającej wytrzymałości, nie pociągało za sobą drzwi zamkniętych na drodze, przejść automatycznie otwieraną sekcję drzwi, Czy to zimny pot?

Jeśli zainstalowałeś gładką instalację elektryczną drzwi przesuwnych Power, powyższe problemy można łatwo rozwiązać. Następnie przyjrzyjmy się praktycznym funkcjom drzwi przesuwnych Electric Power.

Wiele trybów otwartych

Elektrycznie przesuwane drzwi przesuwne podtrzymują oryginalny klucz samochodowy, centralny klucz sterujący, wewnętrzny uchwyt drzwi, zewnętrzny uchwyt drzwi i przełącznik słupka B i tak dalej. Kierowca może automatycznie otworzyć lub zamknąć drzwi, delikatnie naciskając przycisk otwierania i zamykania na środkowym pulpicie sterowniczym. Tylny pasażer może także łatwo otworzyć lub zamknąć drzwi przez przełącznik kolumny B i klamkę wewnętrznej klapy, lub otworzyć lub zamknąć drzwi zdalnie przez oryginalny kluczyk. Problem można łatwo rozwiązać.

Inteligentna funkcja anti-clamp

Elektrycznie przesuwane drzwi przesuwne, wyposażone w inteligentną funkcję anti-clip, drzwi w trakcie działania, w przypadku napotkania przeszkód, natychmiastowo odwrócą działanie, łatwe do rozwiązania problemu bezpieczeństwa dziecka w scenie trzeciej.

Szczegóły kontaktu
KaiMiao Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)